Luleå – Fribourg 4:2 (kon.) | Eisbären – Gap 6:1 (kon.) | HV71 – SønderjyskE 7:1 (kon.)
Blues – Grenoble 4:2 (kon.) | Düsseldorf – TPS 4:5 (kon.) | Nitra – Liberec 0:9 (kon.)
Vienna Capitals – Krefeld 2:3 (2:3 po s.n.) | Zug – Djurgården 2:3 (kon.) | Ženeva – Storhamar 0:3 (kon.)
Braehead – Växjö 1:3 (kon.)
HK Nitra
0:9 (0:5, 0:2, 0:2)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 29.08.2015, 18:00Hokejová Liga mistrů • Skupina 4

42:10
    Valský (LIB) byl odeslán na trestnou lavici za nedovolené bránění.

27:41
    Krenželok (LIB) dostal dvě minuty za vysokou hůl.

24:57
    A Michal Novák (NIT) posílá Nitru do tří, odpyká si dvě minuty za hrubost.

24:42
    Milam (NIT) inkasoval menší trest za vražení na hrazení.

22:54
    A protože se jedná o zápas CHL, dostávají oba soupeři trest na 5 minut a do konce utkání.

16:17
    Bakoš (LIB) podrazil protihráče a odpyká si dvě minuty na trestné lavici.

13:56
    Ordzovenský (NIT) zasáhl Vampolu do obličeje a dostal trest na 2+2 minuty za vysokou hůl.

08:52
    Michal Novák (NIT) inkasoval dvě minuty za hrubost, pokračovat se bude ve čtyřech.

07:43
    Bude se poprvé vylučovat. Kajínek (LIB) obdržel menší trest za držení protihráče.

Jan Kousal

Branky a nahrávky: 4. Výtisk (Valský), 5. Vampola, 6. Bakoš (Radivojevič), 6. Jelínek (Krenželok), 15. Bulíř (Jelínek, Šimek), 23. Lakatoš (Stránský, Vlach), 31. Valský (Krenželok), 50. Valský (Krenželok), 59. Krenželok (Valský)

HK Nitra: Valent (Trenčan) – König, Ordzovenský, Mezei, Milam, M. Novák, Milo, Bajtek, Devečka – L. Novák, Kutálek, Stümpel – Saliji, Slovák, Stloukal – Štefanka, Pupák Macík – Buček, Bene, Piačka
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Ševc, Šimek, Kajínek, Derner, Ulrych, Výtisk, Říha – Řepík, Birner, Vampola – Radivojevič, Bulíř, Bakoš – Valský, Krenželok, Jelínek – Lakatoš, Stránský, Vlach – Jonák