Žilina B – Nitra 1:1 (kon.) | Bardejov – Prešov 1:1 (kon.) | MFK Zvolen – L. Mikuláš 0:0 (kon.)
MŠK Žilina B
1:1 (0:0)
FC Nitra
sk Sobota 29.08.2015, 10:30MONACObet liga

Je za nami zápas piateho kola DOXXbet ligy, v ktorom si merali sily MŠK Žilina B – FC Nitra. Do druhého polčasu nastúpili hráči za stavu 0:0. O druhom polčase rozhodli striedajúci hráči. O prvý gól sa postaral v 62. minúte Benčík. Radosť Nitry skazil v 64. minúte Puček. Ďalší gól sme v stretnutí už nevideli a tak sa Nitra so Žilinou podelila bratsky. (12:19:12)

90+3

90+3
    Tak v samom závere zápasu sa mohlo rozhodnúť už dvakrát. Tento raz to však bolo na opačnej strane Puček loptu naservíroval Jánošíkovi, no ten nechal vyznamenať sa Hippa.

90+2
    Krásna zakrútená strela Matuša Pauknera mohla priniesť azda rozhodujúci gól. Jeho plány však prerušil Patrik Lé Giang, ktorý briliantne chytá.

90+1
    Puček sa ocitol v rovnakej pozícii z akej už dnes raz skóroval. Do lopty sa oprel, no tentokrát mieril len do miest, kde už bol pripravený Hipp.

90
    Nadstavujú sa +3 minúty.

88
    Kopičár sa snažil predrať na polku hostí, no vez úspechu. Tempo hry je v závere zápasu famózne

87
    Klec to skúšal po centri Jakuba Michlíka. Michal Klec však nemieril medzi tri žrde a tak ostal Hipp aj teraz bez práce.

86
    Hostia zvyšujú tlak na bránku Žiliny. Zo strednej vzdialenosti sa teraz do lopty oprel Samuel Ďurek, ktorý znovu mieril do rúk Lé Gianga.

85
    Rohový kop uvidíme aj na opačnej strane. Ten sa hostia rozhodli rozohrať nakrátko a to samozrejme nebola najlepšia voľba. Lopta už je na kopačkách žlto-zelených.

84
    Center od vlajočky padol na hlavu Rastislava Václavika. Ten sa vo vzduchu zavesil naozaj krásne, no loptu nasmeroval len kúsok od pravej tyčky.

83
    Po strele Petra Pučeka uvidíme rohový kop domáceho MŠK. Strela letela dobre len bola zblokovaná.

82
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Vallo, prichádza Tlacháč.

81
    Krásna kolmica našla za obranou Petra Pučka. Ten sa predral až k rohovej zástavke odkiaľ centroval na Jánošíka. Druhý menovaný loptu netrafil a tak žiadne zakončenie neprichádza.

80
    Žltú kartu dostáva Kadlec (MŠK Žilina B).

80
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo okolo 10 minút. Domáci celok má k dispozícii ešte dve striedania.

78
    Za postrannou čiarou sa pripravuje Tlacháč. Žilina sa chystá striedať.

77
    Ani séria centrov nepriniesla gól, ktorý by dostal Žilinčanov do vedenia. Hra je tak prerušená čo využívajú hráči na občerstvenie a tímové porady.

77
    Rohový kop zahrajú aj Žilinčania. Loptu si ku vlajočke stavia Jakub Michlík.

76
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Urblík, prichádza Šmehyl.

76
    Presadiť sa skúšal aj Jánošík. Ani jeho projektil nepriniesol gólové ovocie a tak bude odkopávať Hipp.

75
    Ten sa hosťom nepodaril a my už sledujeme kombináciu domáceho celku, ktorá smeruje pred vápno Nitry.

74
    Nebezpečný center na opačnej strane narobil Patrikovi Lé Giangovi problémy, no ten situáciu vyriešil a my uvidíme rohový kop.

73
    Po kombinácii Kadleca s Klecom sa k strele dostal druhý menovaný. Michal Klec pálil zo strednej vzdialenosti priamo do náručia Patrika Hippa.

72
    Žilinčania majú posledné minútky problém prekročiť s loptou poliacu čiaru. Hostia sú draví a Žiline nedávajú dýchať.

71
    Žilina sa po dvoch náročných minútach konečne oslobodzuje. S loptou šprintuje do vápna Michlík, no ten nie a nie si ju pripraviť na strelu. Tá samozrejme neprichádza.

69
    Nebezpeční začínajú byť aj hostia. Tým sa teraz podarilo vybojovať vhadzovanie po Kadlecovom zákroku kúsok od vápna Žiliny.

68
    V hre sa pokračuje odkopom Patrika Hippa. Žilinčania úspešnejší vo vzdušnom súboji a tak lopta smeruje znovu na polku hostí.

67
    Hra je prerušená aj v druhom polčase. Znovu je tu prestávka na občerstvenie.

66
    V hre sa pokračuje pred vápnom Nitry. Žiina je pri chuti a prichádza strela za strelou, no žiadná nemá potrebnú mierku.

64
    MŠK Žilina B dáva gól!

Tak striedajúci hráči oživili hru. Podobne ako aj Nitra tak aj Žilina. Lopta sa dostala cez obranu až na PETRA PUČEKA, ktorý z uhla a razantne prekonal Patrika Hippa. Ten sa mohol snažiť akokoľvek, no na túto strelu jednoducho nemal nárok.

62
    Nitra dala gól!

Domácim futbalistom sa nepodarilo stiahnúť pred vlastného gólmana čo využili hostia z Nitry. K lopte sa dostal Urblík, ktorý nakopával na striedajúceho HENRICHA BENČÍKA a ten bez problémov loptu zasunul za chrbát Lé Gianga.

61
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Drbúl, prichádza Puček.

60
    Hodina hry je za nami a na ihrisku v Strážove je to stále bez gólu. Síce sa tempo hry oproti prvému polčasu výrazne zlepšilo, diváci gól žiaľ nevideli.

59
    Drbúl si nedokázal loptu na polke spracovať ideálne. Tá mu jednoducho odskočila za postrannú čiaru.

58
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Valenta, prichádza Benčík.
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Morong, prichádza Ivančík.

57
    Situácia sa z prvého polčasu trošku vymenila. Teraz držia loptu na svojich kopačkách futbalisti Nitry, ktorí kombinujú na svojej polke.

56
    Jakub Michlík pripravil svoj tím o loptu. Mal totiž ruku.

55
    Ďuratný si urobil výlet až pred vápno Nitry. Nepodarilo sa mu vystreliť ba dokonca ani pripraviť loptu na strelu, no vybojoval aspoň vhadzovanie.

54
    Vallov center z pravej strany smeroval priamo do rúk pripraveného gólmana Nitry. Jánošík sa na spoluhráča hnevá.

52
    Strela prišla aj na opačnej strane. Tu sa z hranice vápna napriahol Márius Charizopulos, no mieril príliš vysoko.

51
    Kristián Vallo zbytočne váhal s loptou pred Patrikom Hippom. Loptu síce mal na slabšiu nohu, no skúsiť to mohol. Loptu samozrejme stratil a obrana žilinského Béčka si musí dať pozor.

51
    Klec kľučkoval vo vápne Nitry s loptou, no pošmykol sa a tak Žilina stráca loptu. a Nitra sa oslobodzuje dlhým nákopom Hippa

50
    Paukner si vo vápne Žiliny dokázal loptu pripraviť. Skúšal to technicky, no Patrika Lé Gianga neprekvapil a loptu chytá.

49
    Rozbehnutý Vallo nedokázal zacentrovať z pravého krídla. O loptu ho v poslednej a teda rozhodujúcej chvíli pripravil Charizopulos.

48
    Hostia hrajú pol polčase o malý kúsok aktívnejšie ako ich náprotivok. Žilina má čo robiť aby sa ubránila centru za centrom z pravej strany.

47
    Na opačnej strane to bolo podobné. Tu sa k centru dostal Jakub Michlík a loptu si do náručia skryl Patrik Hipp.

47
    Domáci sa teraz musesli stiahnúť pred vlastného gólmana. Center Pauknera odvrátil do bezpečia Kopičár.

47
    Rozbehnutý Kadlec si bežal po loptu od Valla, no nenabral potrebnú rýchlosť aby loptu stihol ešte v ihrisku.

46
    O výkop do druhého polčasu sa postarali domáci futbalisti. Rozhodli sa pre kombináciu pred vlastného gólmana. Lopta stále neopustila tento priestor.

46
    Začal sa druhý polčas.

Je za nami prvá 45 minútovka stretnutia medzi žilinským Béčkom a FC Nitra. V prvom polčase sme sa nejakej vážnejšej šance nedočkali a to isté platí aj o góle. Druhý polčas začne približne o 11:30.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

45+1
    K strele sa dostal Marko Drbúl. Ten z hranice vápna pálil len priamo do náručia pripraveného Patrika Hippa.

45
    Nadstavuje sa +1 minúta.

43
    Obrovská šanca žilinského Béčka ostáva aj teraz nevyužitá. Po centrovanej lopte od Drbúla chýbali Jánošikovi len centimetre na to, aby zakončil do odkrytej bránky

42
    Vallo sa pokúšal predrať po kolmici Kopičára do vápna. Takmer sa mu to podarilo, no v poslednej chvíli povedal Kostelný NIE.

41
    Domáci v plnom počte. Dokonca sa Michlíkovi podarilo uchmatnúť loptu a prihrať na Jánošíka. Ten hľadá priestor na strelu, no neúspešne.

40
    Do konca polčasu ostáva niečo okolo 5 minút. Žilinčania hrajú momentálne bez ošetrujúceho sa Michlíka čo sa snažia využiť hostia.

39
    Hra je prerušená. Je potrebné ošetriť domáceho Jakuba Michlíka.

38
    Vallo skúšal nájsť dhou loptou rozbehnutého Jakuba Michlíka. To sa mu však nepodarilo ani teraz a tak sa Nitra znovu oslobodzuje.

37
    Po krídle sa snažil uniknúť Drbúl. cez dobre brániacého Ďureka sa mu to však nepodarilo. Hostia pri lopte.

36
    Jánošík v brejku hľadal Michlíka, no Jakubovi poslal len prihrávku na päty a tak gól nevidíme ani teraz.

35
    Individuálne to skúšal aj Charizopulos. No ani tomuto hráčovi sa to nepodarilo. V dnešnom stretnutí zatiaľ vynikajú obranné celky oboch tímov.

34
    Kopičár krásne vyriešil brejkovú situáciu hostí. Loptu si jednoducho v sklze uchmatol pred seba a vyniesol ju až na polovičku Nitry.

33
    Hancko je v hre. Žilina samozrejme pri lopte kombinuje na poliacej čiare. Obrana Nitry zatiaľ bezchybná.

32
    Žltú kartu dostáva Paukner (FC Nitra).

31
    Štandardka z pravej strany sa hosťom vôbec nepodarila. Hra je prerušená. Na tvári Hancka je vidieť krv.

30
    Stav sa mohol po polhodine hry meniť. Zo strednej vzdialenosti sa napriahol Jozef Urblík, no jeho strele nedovolil rozvlniť sieť Patrik Lé Giang.

29
    Prízemný Jánošíkov center preletel vápnom Nitry bez povšimnutia. Domáci sa rýchlo musia stiahnúť pred vlastné vápno.

28
    Rohový kop Žiliny. Lopta od zástavky preletela cez dve hlavy Žilinčanov, no ani jeden nedokázal loptu usmerniť správnym smerom. Tempo hry sa pomaly ale isto stupňuje.

27
    Krásna kombinácia Nitry. Morong sa vo vápne prekľučkoval. Neulakomil sa však na strelu a prihral Jozefovi Urblíkovi. Jzef sa napriahol, no prízemnou strelou minul bránku Žiliny o dobrého pol metra.

26
    Hipp musel opustiť svoju bránku aby včas odzbrojil hlavou šprintujúceho Jánošíka.

25
    Kadlec si loptu nedokázal na krídle poriadne spracovať. Tá mu jednoducho odskočila za postrannú čiaru a tak bude vhadzovať Nitra.

24
    V hre sa pokračuje. Po dokope Hippa sú pri lopte samozrejme domáci. Stále však držia loptu len na svojej polke.

23
    Po nepresnej strele Michala Kleca je hra prerušená. Hráči sa idú občerstviť.

22
    Kopičárovi sa podarilo vybojovať loptu v strede hracej plochy. Jeho výlet až pred vápno však nekončí potrebnou strelou. Nitra sa aj v tomto prípade oslobodzuje.

21
    Domáci sa nevedia dostať s loptou za poliacu čiaru. Ďuratný si vymieňa loptu s Kopičárom a obaja čakajú už len na napádanie.

20
    STrelou zo zúfalstva sa teraz prezentoval Matúš Paukner. Z dobrých 25 metrov však lopta minula bránku žlto-zelených.

19
    Rohový kop hostí sa ani tento raz nepodaril. Situáciu vyriešil Michal Klec, ktorý razantne odkopáva až za poliacu čiaru.

18
    Kolmicou za obranu to skúšal aj Michlíka. Ani tentokrát to však nebolo úspešné. Žilina ostane pri lopte.

17
    Domáca stopérska dvojica si loptu vymieňa pred vlastným gólmanom. Pomaly ale isto sa lopta presúva na polku Nitry.

16
    Domáci majú síce viac z hry, no chýba tomu potrebná strela, ktorá by priniesla oživenie alebo aj gól.

15
    Po štvrť hodine hry sa k ďalšej šanci dostali aj hostia. Po krídle si loptu potiahol Morong. Následným centrom našiel hlavu Charizopulosa, n ten nezakončuje do siete.

13
    Ďuratný to skúšal kolmicou za obranu. Jeho prihrávka však nebola dostatočne razantná a tak sa Nitra znovu oslobodzuje dlhým odkopom.

12
    Nervozita na ihrisku sa pomaly ale isto stupňuje. Hlavný arbiter teraz prerušil hru a ukľudňuje hráčov.

11
    Domáci sú síce pri lopte, no kombinácia prebieha momentálne len pred Patrikom Lé Giangom. Hostia z Nitry napádajú každú jednu prihrávku.

10
    Rozbehnutý Róbert Valenta sa skúšal predrať do vápna po ľavom krídle, no jeho snaha bola zmarená kopačkou Adriána Kopičára.

9
    Rohový kop dostali k dispozícii aj hostia. Center padol na hlavu Urblíka, no spomínaný hráč nedokázal loptu usmerniť do siete.

8
    Podobne to skúšal aj najlepší strelec Nitry Matúš Paukner. Na hranici vápna ho teraz o loptu pripravil kapitán domácich – Ďuratný.

7
    Morong sa ocitol s loptou vo vápne Žiliny. Namiesto strely však predviedol sériu kľučiek až kým ho o loptu nepripravil Michal Klec.

6
    Žilina po neistom úvode ožíva. Hrá sa prevažne na polke Nitry a pri lopte sú samozrejme domáci futbalisti.

5
    Po krásnom pase sa mohlo skóre meniť v prospech Žiliny. Lopta za obranu našla Jánošíka, ktorý v behu zakončoval na bližšiu tyč. Strieľal razantne, no nepresne.

4
    Jánošík poslal loptu pri zemi. Tá však vo vápne nenašla muža v žlto-zelenom a tak sa Nitra znovu oslobodzuje.

4
    Prvý rohový kop stretnutia bude mať k dispozícii domáca MŠK.

3
    Hancko hľadal na ľavej strane unikajúceho Drbúla. Loptu však v putovaní popri postrannej čiare zastavil Charizopulos a oslobodil tak hostí.

2
    Hlavičkové zakončenie predviedol teraz Adam Morong. Adam mieril len do rúk pripraveného Lé Gianga a tak sa zmena stavu v úvode stretnutia nekoná.

1
    Domáci to skúšali podobne ako hostia. Loptu samozrejme aj oni stratili a tak sa znovu hra presúva pred vápno domáceho celku.

1
    O úvodný výkop sa postarali futbalisti Nitry. Tí však po dlhom nákope pred 16-tku domácich loptu strácajú a tak sa po prvý raz v zápase dostávajú k lopte aj domáci futbalisti.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Hráči oboch celkov stoja pripravení na hracej ploche, stretnutie o malý okamžik začne. Domáci dnes nastúpia v žlto-zelených a hostia v modrých dresoch.

Vážení priaznivci futbalu! Vítam Vás pri sledovaní piateho kola druhej najvyššej slovenskej súťaže – DOXXbet ligy. V dnešnom súťažnom stretnutí si zmerajú sily celky zo skupiny zápas a to domáca MŠK Žilina B proti hosťujúcej FC Nitra.

Vzájomné zápasy sezóny 2014/2015:
    24.10.14 Nitra – Žilina B 2 : 0
    10.08.14 Žilina B – Nitra 3 : 1

MŠK Žilina B sa momentálne nachádza v strede tabuľky a to na 6. priečke so 6 bodmi a so skóre 5:5. Žilinskému Béčku sa podarilo vyhrať dva zápasy a to v prvých dvoch kolách zhodným výsledkom 2:1 proti Dunajskej Lužnej a Dukle Banská Bystrica. V poslednom kole to také ružové už nebolo. Žilina zavítala na pôdu Dusla Šala odkiaľ si doniesla len porážku 2:1. Za žlto-zelených sa presadil presným zásahom Peter Puček.

FC Nitra na opačnej strane máme tím, ktorý je na tom o čosi lepšie ako Žilina. Nitre patrí momentálne druhá priečka s 9 bodmi a so skóre 10:4 čo svedčí o efektnom útoku ale aj kompaktnej obrane Nitry. So štyroch zápasov prehrali Nitra len jeden a ostatné vyhrala. Prehra sa zrodila v treťom kole, keď po gólovej prestrelke stratili hostia vedenie 1:0 a napokon podľahli Novému Mestu nad Váhom 3:2. Posledné kolo dopadlo samozrejme trojbodovo pre hostí z Nitry. Výsledkom 2:0 zdolali Iskru Borčice. Presadil sa aj najlepší strelec Matúš Paukner, ktorý má na svojom konte momentálne 7 ligových gólov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.