Zlín – Vsetín 10:1 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 1:12 (kon.) | Opava – Havířov 1:6 (kon.)
Kladno – HC Plzeň 3:10 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Chomutov 4:2 (kon.)
Sparta – Slavia 8:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 2:3 (po pr.)
HC Litvínov – K. Vary 2:4 (kon.) | Poruba – Olomouc 0:7 (kon.) | Třinec – Zlín 4:3 (kon.)
Letňany – Pardubice 5:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
HC Kometa Brno
Sobota 05.09.2015, 12:30Extraliga staršího dorostu • 2. kolo

44:55
    Bude se vylučovat. Flynn dostává dvě minuty za nesportovní chování, za následnou potyčku inkasují 2+2 minuty domácí Uřidil a hostující Novák.

40:30
    Po Kroftově zákroku se v brankovišti strhla mela a vypadá to, že se bude vylučovat na obou stranách. Jak domácí Uřídil, tak hostující Čejka si odpykají dvě minuty za hrubost.

39:52
    Ještě jedno vyloučení uvidíme ve druhé třetině. Vojtěch Outrata (MBL) se proti pravidlům provinil sekáním.

34:18
    Tentokráte si přesilovou hru zahraje Kometa. Kryštof Linhart si odsedí dvě minuty za podražení.

31:31
    Šance pro tým z města automobilů. Jan Süss si odpyká dvě minuty za hru vysokou holí. Dokáží domácí snížit?

22:09
    Boleslav půjde do čtyř, za hákování je vyloučen Dominik Hrachovec.

19:56
    Marek Škvrně (KOM) ve středu hřiště velmi tvrdým způsobem zastavil Muslia, za což mu sudí uděluje pět minut plus trest do konce utkání. Trest za svého spoluhráče odpyká Filip Klenec.

14:14
    Unikajícího Mlynáře nedovoleně zastavil Michal Chládek (MBL) – dvě minuty, hákování.

11:44
    Poměr sil na ledě se na jednašedesát vteřin vyrovná, Jakub Čejka hrál se zlomenou holí, za což ho sudí Koziol ocenil dvěma trestnými minutami.

10:45
    První vyloučení i na straně Mladé Boleslavi. Za hru vysokou holí na trestnou lavici míří František Uřídil.

07:38
    První vyloučení zápasu, Zábranský (KOM) si po faulu na Dančišina odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 24. Straka (Outrata), 39. Kerda (Dvořák) – 10. Novák (Mlynář), 12. Zábranský (Novák, Král), 27. Novák (Nečas)

BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Uřídil "C", Obrtlík, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj – Kerda, Flynn, Musliu, Straka, Jindra, Zahradník, Kalaš, Outrata, Homolka, Hrachovec, Dančišin, Dvořák
    HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Jeřábek, Trnka, Král, Jurnečka, Zábranský, Kučera, Petrla, Mikyska – Novák, Klenec, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Mlynář, Knap, Frydrych, Ferda "C", Süss, Nečas

Rozhodčí: Koziol – Axman, Čuňočka