Zlín – Vsetín 10:1 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 1:12 (kon.) | Opava – Havířov 1:6 (kon.)
Kladno – HC Plzeň 3:10 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Chomutov 4:2 (kon.)
Sparta – Slavia 8:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 2:3 (po pr.)
HC Litvínov – K. Vary 2:4 (kon.) | Poruba – Olomouc 0:7 (kon.) | Třinec – Zlín 4:3 (kon.)
Letňany – Pardubice 5:4 (kon.)
HK Opava
1:6 (1:2, 0:2, 0:2)
AZ Havířov
Sobota 05.09.2015, 12:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • Extraliga staršího dorostu • 2. kolo

Zápas druhého kola na ledě Opavy je u konce. Havířov si z ledové plochy soupeře odváží tři body za vítězství 6:1. Třemi góly se prosadil Adam Strakoš, který prostřelil brankáře Slezanu v páté, dvacáté čtvrté a v šedesáté minutě.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. Tereza Košťálová (14:07:48)

59:09
    Havířov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADAM STRAKOŠ. Asistence: Tadeáš Aulehla a Matyáš Frojda.

58:26

Dnešní utkání sleduje 108 diváků.

56:35

56:26
    Jakub Döhner (OPA) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

54:35
    Daniel Szturc (HAV) je vyloučen na dvě minuty na trestnou lavici. Odpyká trest pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě.

52:48
    Autorem branky je DOMINIK CIHLÁŘ. Asistence: Daniel Kurovský a Jaroslav Mrowiec.

41:19

40:01

Ve druhé třetině se prosadili pouze havířovští hokejisté. Nejprve se prosadil Adam Strakoš v čase 23:29 min. Dalším úspěšným střelcem byl Jaroslav Mrowiec ve třicáté páté minutě.

40:00

39:19
    Emil Adamczyk (OPA) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

37:46

35:46
    Střídání v brankovišti Opavy. Kryštof Lamla nahradí Paula Mochera.

35:46
    Tadeáš Aulehla (HAV) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

34:45
    Využitá přesilovka! Autorem branky je JAROSLAV MROWIEC. Asistence: Dominik Cihlář a Daniel Kurovský.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 16. Kunc (Hladoník) – 5. Strakoš (Srníček), 15. Cihlář, 24. Strakoš (Aulehla, Raček), 35. Mrowiec (Cihlář, Kurovský), 53. Cihlář (Kurovský, Mrowiec), 60. Strakoš (Aulehla, Frojda)

HK Opava: Mocher (od 36. Lamla) – Kupka, Kunc, Lelek, Cibulka – Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Timko, Döhner, Kadula, Adamczyk, Bitomský. Trenéři: Josef Doboš, Radim Černý, Karel Suchánek.

Sestava není z technických důvodů podle pětek.

AZ Havířov: Matoušek (Sonnek) – Chujac, Frojda, Hudeček, Szturc, Srníček, Mrowiec – Borowiak, Strakoš, Pecka, Kristian, Peterka, Lenomár, Kurovský, Raček, Pawliczek, Cihlář. Trenéři: Martin Janeček, Robin Pavlas.

Rozhodčí: Klapetek – Ševčík, Rychlý