Chabarovsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 1:4 (kon.)
Barys – Toljatti 0:6 (kon.) | Novosibirsk – Jokerit 0:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (1:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 2:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Soči 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 1:2 (po pr.)
Minsk – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:1 (kon.)
Barys Nur-Sultan
0:6 (0:0, 0:5, 0:1)
Lada Toljatti
Úterý 08.09.2015, 15:30 • Sport Complex • KHL

Československá stopa

Martin Zaťovič (TOG): 2+0, dvě střely na bránu. (17:49:35)

Zápas končí a drtivé vítězství si připisuje Lada Togliatti. Stačilo několik málo minut ve druhé třetině a hosté rozhodli utkání, svůj dvougólový podíl má na výsledku i český reprezentant Martin Zaťovič.

59:49
    Litviněnko (AST) je za nesportovní chování poslán do šaten.

59:30
    Kasutin raději podržel puk v náruči a přerušil tím hru.

59:22
    Zápas se v klidu dohrává, Astaně se nedaří dostat do ideální střelecké pozice.

58:18
    Dallmanova střela nenašla cíl. probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:50
    Alexandr Strelcov unikl všem a vystřelil do betonu Malgina!

56:58
    Domácí v klidu odrazili útok hostů a pomalu rozehrávají.

56:22
    Barys dobýval bránu, Poliščuk nebezpečně dorážel ale Kasutin má puk v moc. Hra je přerušena.

55:19
    Rymarev dostal puk do jízdy, v pásmu byl ovšem vytlačen a nestihl zakončit.

54:51
    Icing domácího týmu.

54:39

54:19
    Vyhození Lady až za bránu Malgina.

53:50
    Barys v plném počtu a lada drží puk na svých hokejkách.

53:21
    Bumagin vybruslil až před bránu, tísněn třemi hráči ale nezakončil.

52:32
    Shenfeld byl již v ofsajdu, vyloučen je ve stejném čase Vorobjov (TOG).

51:48
    Flood si něco vyříkával s Ryspajevem (AST), který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 23. A. Strelcov (Strelcov, Štěpanov), 25. Strelcov (Mastrjukov), 26. Zaťovič (Bumagin), 28. Zaťovič, 33. Nikitěnko (Štěpanov), 50. Nikitěnko (Shenfeld)

Barys Nur-Sultan: Poluektov (od 26. Malgin) – Dallman, Lundin, Ellerby, Semjonov, Savčenko, Trjasunov, Ryspajev – Bochenski, Boyd, St. Pierre – Kajgorodov, Puškarjov, Romanov – Starčenko, Krasnoslobodcev, Rymarev – Grents, Rachmanov.
    Lada Toljatti: Kasutin (Masalskis) – Vorobjov, Flood, Viklund, Bolšakov, Malenkich, Bělov – Valujsky, Magogin, Zaťovič – Shenfeld, Nikitěnko, Bělousov – A. Strelcov, V. Strelcov, Štěpanov – Bumagin, Nikulin, Mastrjukov – Mokšancev.

Rozhodčí: Běljajev, Vasiljev – Majtak, Pronskich.