Chabarovsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 1:4 (kon.)
Barys – Toljatti 0:6 (kon.) | Novosibirsk – Jokerit 0:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (1:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 2:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Soči 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 1:2 (po pr.)
Minsk – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
SKA Petrohrad
Úterý 08.09.2015, 11:30 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

Je konec! Hostující SKA Petrohrad se dokázal oklepat z předešlé prohry v Novokuzněcku a dnes na ledě Amuru Chabarovsk dokázal zvítězit 3:0! Domácí tým nakonec zaznamenal druhou prohru v řadě, neboť v sobotním utkání prohrál s Vladivostokem 2:4!

ČESKOSLOVESNKÁ STOPA
    Jan Kolář (CHA) – 0+0, TOI – 17:39
    Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, TOI – 16:56

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (13:55:05)

59:59
    Vteřinu před koncem zápasu je tu ještě jeden trest. Dvě plus dvě minuty za podražení dostává hostující Ketov.

57:11
    Přesilovku si nyní vyzkoušejí také hosté, když menší trest dostává za podražení Zub.

53:10
    Hosté budou hrát devět vteřin ve třech, když dvě minuty dostává za hákování Ponikarovskij.

51:19
    Další trest dostává opět hostující hráč, tentokrát Kablukov za držení.

49:23
    Ve stejný čas ale dostává hostující Grebennikov dvě minuty za nafilmovaný pád.

49:23
    Jan Kovář dostává dvě minuty za podražení.
    43:16. Jarno KOSKIRANTA - 0:3

43:16
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hosté na začátku třetí třetiny zvyšují své vedení na 3:0, když se prosadil JARNO KOSKIRANTA. Asistence: Joakim Lindström.

42:16
    Ze středního pásma to zkusil Arťjom Zubov, nicméně jeho střela nebyla přesná a Koskinen nemusel zasahovat!

41:47
    Jevgenij Arťuchin se dostal na pravé straně v útočném pásmu k puku. Jeho následná přihrávka směřovala na hůl Burdasova a SKA začíná kombinovat.

41:15
    K nebezpečné střele se dostal domácí Tom Wandell, nicméně Koskinen puk za svá záda nepustil.

40:56
    Třetí třetinu zahájil dobře domácí Amur, který momentálně kombinuje v útočném pásmu!

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:32
    Domácí celek drží kotouč za vlastní brankou a chystá se na zřejmě poslední útok v této třetině!

39:08
    V útočném pásmu se dostal do zakončení také Jevgenij Dadonov, avšak Metsola tentokrát úspěšně zasáhl!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 36. Burdasov (Arťuchin), 39. Ketov (Burdasov), 44. Koskiranta (Lindström)

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Zub, Šulakov, Čerepanov, Kolář, Vejovkin, Aťušov, Terjajev – Sokolov, Zohorna, Bašikirov – Fajzullin, Wandell, Gračjov (A) – Litovčenko, Vl.Ušenin, Vj. Ušenin – Achmetov, Bjavaltcev, Tarasov (C)
    SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Bělov, Čudinov, Zubarev, Jakovlev, Kalinin, Chafizullin, Judin, Rukavišnikov – Lindström, Koskiranta, Dadonov – Burdasov, Kablukov, Arťuchin (A) – Chochrjakov, Kadejkin, Ketov – Ponikarovskij, Dergačjov, Grebennikov

Rozhodčí: Anisimov, Jeřábek – Metalnikov, Sirotkin