Chabarovsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 1:4 (kon.)
Barys – Toljatti 0:6 (kon.) | Novosibirsk – Jokerit 0:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (1:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 2:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Soči 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 1:2 (po pr.)
Minsk – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
SKA Petrohrad
Úterý 08.09.2015, 11:30 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

59:59
    Vteřinu před koncem zápasu je tu ještě jeden trest. Dvě plus dvě minuty za podražení dostává hostující Ketov.

57:11
    Přesilovku si nyní vyzkoušejí také hosté, když menší trest dostává za podražení Zub.

53:10
    Hosté budou hrát devět vteřin ve třech, když dvě minuty dostává za hákování Ponikarovskij.

51:19
    Další trest dostává opět hostující hráč, tentokrát Kablukov za držení.

49:23
    Ve stejný čas ale dostává hostující Grebennikov dvě minuty za nafilmovaný pád.

49:23
    Jan Kovář dostává dvě minuty za podražení.
    43:16. Jarno KOSKIRANTA - 0:3

43:16
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hosté na začátku třetí třetiny zvyšují své vedení na 3:0, když se prosadil JARNO KOSKIRANTA. Asistence: Joakim Lindström.
    Jevgenij KETOV - 0:2

38:42
    SKA Petrohrad vede už 2:0! Krásnou přihrávku středem obrany poslal Anton Burdasov, který v útočném pásmu našel JEVENIJE KETOVA, jenž se pěkným blafákem dokázal prosadit! Asistence: Anton Burdasov
    Anton BURDASOV - 0:1

35:49
    Máme tady první branku utkání! SKA se čtyři minuty před koncem druhé třetiny dostává do vedení! ANTON BURDASOV si vyjel z pravého rohu, nedostatečně ho bránil domácí Bjavalcev. Ruský útočník si svou první střelu i dorazil a překonal Juhu Metsolu! Asistence: Jevgenij Arťuchin

28:51
    V obrovské příležitosti se objevil domácí Vjačeslav Litovčenko, který se ocitl sám před Koskinenem. Jeho bekhendové zakončení však mířilo těsně mimo!

24:45
    Další velkou šanci domácího celku měl opět Vjačeslav Ušenin, kterého tentokrát našel Fajzulin. Jeho ránu však i tentokrát lapil Koskinen!

24:00
    Amru skvěle vykombinoval obranu SKA! Vladislav Ušenin následnou přihárvkou našel mezi kruhy svého bratra Vjačesla, jehož ránu zprvní však zastavil výborný Koskinen!

22:48
    Hostující Alexander Dergačjov zasáhl holí do obličeje Tomáše Zohorna a míří na trestnou lavici!

19:34
    Na druhé straně ujížděl domácí Vladislav Ušenin s Litovčenkem dva na jednoho! Prvně jmenovaný však zakončení pokazil a puku se zmocnil Bělov!

18:10
    Do velké šance se dostal Jevgenij Ketov, který dostal výbornou přihrávku od obránce Čudinova. Ruský útočník však nepřekonal střelou zápěstím Metsolu!

16:36
    Následně Antonín Jeřábek bude vylučovat! Na trestnou lavici míří z domácího celku Vjašeslav Ušenin za hrubost. Z SKA míří na trestnou lavici Joakim Lindström za sekání!

10:52
    Do obrovské šance se dostal hostující Jarno Koskiranta, který dostal skvělou přihrávku od Lidnströma. Finského útočníka však vychytal Metsola!

09:27
    Přesilová hra čeká i na hostující tým! Na trestnou lavici míří Maxim Verjovkin, který ve vlastním pásmu podrazil Lindströma.

05:51
    Domácí celek si zahraje první přesilovou hru v tomto utkání! Na trestnou lavici usedá Joakim Lindström, který to přehnal s důrazem před brankou Metsoly.

04:58
    Domácí celek se konečně probudil a do další šance se dostal Dmitrij Tarasov, kterého našel mezi kruh Bjavalcev. Ránu domácího kapitána však vyrazil Koskinen!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 36. Burdasov (Arťuchin), 39. Ketov (Burdasov), 44. Koskiranta (Lindström)

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Zub, Šulakov, Čerepanov, Kolář, Vejovkin, Aťušov, Terjajev – Sokolov, Zohorna, Bašikirov – Fajzullin, Wandell, Gračjov (A) – Litovčenko, Vl.Ušenin, Vj. Ušenin – Achmetov, Bjavaltcev, Tarasov (C)
    SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Bělov, Čudinov, Zubarev, Jakovlev, Kalinin, Chafizullin, Judin, Rukavišnikov – Lindström, Koskiranta, Dadonov – Burdasov, Kablukov, Arťuchin (A) – Chochrjakov, Kadejkin, Ketov – Ponikarovskij, Dergačjov, Grebennikov

Rozhodčí: Anisimov, Jeřábek – Metalnikov, Sirotkin