HC Plzeň – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Zlín – Opava 12:0 (kon.)
Vítkovice – Třinec 3:5 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Olomouc – Vsetín 9:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 7:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2:3 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 6:1 (kon.)
K. Vary – Sparta 1:2 (po pr.) | Jihlava – Letňany 5:1 (kon.)
HC Plzeň 1929
5:3 (2:0, 2:2, 1:1)
HC Litvínov
Pátek 11.09.2015, 15:00 • Malá hala • Extraliga staršího dorostu • 3. kolo

Indiáni zvládli ve třetí části udržet své vedení a radují se z vítězství. Litvínov naopak stále na první body do tabulky musí čekat. (08:23:05)

59:40
    Litvínovští drží kotouč v útočné třetině, ale plzeňská obrana je nadále stoprocentní.

59:15
    Helt (LIT) a Rubner (PLZ) jsou vyloučeni za sekání. Pokračuje litvínovská přesilovka.

58:45
    Vyhození přes všechny čáry těsně míjí litvínovskou klec.

58:13
    Litvínov hraje v šesti hráčích bez gólmana!

58:13
    V témže čase je vyloučen Chalupa (PLZ) za napadení.

58:13

58:00
    Litvínov je v útočném pásmu a právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Plzeňští drží puk daleko od své branky.

56:14
    Domácí hrají v plném počtu.

55:35
    Severočeši se nadále nejsou schopni usadit v útočné třetině.

55:15
    Plzni se daří vyhodit kotouč přes všechny čáry.

54:14
    Přesilovka pro Litvínov! Na trestnou putuje za podražení Marek Rubner (PLZ).

53:36
    Krasanovský s velkými problémy nakonec uhasil dvě šance Litvínova.

52:57
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Blesková odpověď Plzně! MATĚJ CHALUPA se vydal kupředu a střelou k tyči překonal zkoprnělého Havlíka. Bez asistence.

52:49
    Litvínov prvě vstřelil branku!
    Litvínov snižuje na rozdíl jedné branky! DAVID DRAŠAR dostal dostatek prostoru a z blízkosti propálil Krasanovského.. Asistence: Lukáš Vopat.

50:54
    Indiáni hrají v plném počtu.

50:19
    Brankáře Krasanovského nyní zachránila jeho levá tyčka!

Dominik Rejthar

Branky a nahrávky: 16. Rubner (Čada, Váchal), 17. Pour (Rubner), 28. Rubner (Kodýtek, Pour), 33. Pour (Kodýtek), 53. Chalupa – 26. Drašar (Leitner, Myšák), 35. Kučera, 53. Drašar (Vopat)

HC Plzeň 1929: Krasanovský (Červenka) – Sedláček, Staněk, Čada, Váchal, Kačena, Čechura – Pour, Kodýtek, Rubner, Kovařík, J. Roubal, Chalupa, Straka, D. Roubal, Váňa, Erhart, Markov, Penc
    HC Litvínov: Š. Havlík (Kožnar) – Urbánek, Kučera, D. Havlík, Machač, Hipius, Cikánek, M. Havlík – Bečvář, Helt, Vébr, Drašar, Myšák, Leitner, Pavlíček, Vaněk, Vopat, Inemam, Klika, Kordule

Rozhodčí: Svoboda – Brejcha, Suchánek