Lipt. Mikuláš – Michalovce 4:3 (kon.) | Trnava – Nové Zámky 1:8 (kon.) | Bardejov – Detva 4:3 (po pr.)
Senica – Topoľčany 5:4 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 1:0 (po pr.)

Bardejov dal gól!
    Bardejov to dokázal a strieľa víťazný gól! Obrovská radosť na štadióne, Bardejov poráža Detvu, a pritom niekoľko desiatok sekúnd pred koncom tretej tretiny ešte prehrával o dva góly. Autorom víťazného gólu je JAKUB LINET. Asistencia: Baláž. To je z Bardejova na dnes všetko, prajem pekný večer.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:10
    Za hákovanie dostáva 2 minúty domáci Bednár.

58:44
    Zorvan dostáva trest za vyhodenie puku.

58:15
    Domáci sa predsa dočkali! DAVID VŠETEČKA vyrovnáva, keď sa pred Polcom nalepšie zorientoval a je vyrovnané!

57:43
    Bardejovčania pred záverom tretej tretiny ešte znižujú, gól zaznamenal FILIP VAŠKO. Bude to ešte dráma.

55:02
    Hosťujúci Ambrozy opúšťa ľadovú plochu na jednej nohy. Dostal poriadny zásah s pukom.

54:40
    Hra je prerušená, postavenie mimo hru. Oba celky striedajú.

53:33
    Bardejovčania potrebujú strieľať. Teraz sa puk kĺzal po mantinely pri domácej striedačky, avšak dostal sa spať na ľadovú plochu.

53:10
    Opäť skvelý zákrok Polca, tento brankár dnes drží svoj tím nad vodou.

52:40
    Všetko nasvedčuje tomu, že z troch bodov sa budú radovať hostia.

51:56
    Valjent teraz predviedol dobrý obranný zákrok. Skóre sa nemení

51:20
    Hra sa v Bardejove zrýchlila, teraz sa hrá pred gólmanom Polcom. Strelia domáci ešte kontaktný gól? Každopádne potrebujú začať riskovať.

50:45
    Domáci v plnom počte. Ubránili sa zubami – nechtami.

50:24
    Tlak Detviancov pokračuje, pridajú štvrtý gól,

50:10
    Detva sa v presilovke dostala do útoku, Andreanin teraz podržal, puk schoval do svojej lapačky.