HC Plzeň – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 5:7 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.)
Opava – Poruba 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Letňany 4:3 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Kometa Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Č. Budějovice – Kladno 2:3 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 8:3 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 4:5 (kon.)
Třinec – Olomouc 1:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 0:3 (kon.)
Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
BK Mladá Boleslav
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 12.09.2015, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu • 4. kolo

58:03
    I přesto jdou do tří Jihlavští! 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku dostal Vladimír Oščádal (JIH). Dvouminutový trest za něj odpyká Jiří Slabý.

57:16
    Aleš Heinrich (JIH) byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

54:19
    Zdeněk Křížek (MBL) byl potrestán dvěma minutami za podražení. To nevypadá pro domácí vůbec dobře.

49:37
    Dukla právě vstřelila branku!
    VLADIMÍR OŠČÁDAL posílá Jihlavu do tříbrankového vedení. Z levého mezikruží poslal kotouč do pravého horního rohu Markovy branky. Asistence: Oliver Havelka.

47:13
    Oliver Havelka (JIH) byl potrestán dvěma minutami za podražení. Bude tato početní výhoda lepší?

44:36
    Vladimír Srnský (JIH) dostal dvouminutový trest za hákování. Dokáží Boleslavští zdramatizovat toto utkání.

38:55
    Krásná akce domácích. Kroni Musliu jel úplně sám na gólmana a snažil se zakončit do jeho protipohybu, jenže ani tentokrát Šťastný nekapituloval.

37:06
    Róbert Obrtlík (MBL) dostal dvě minuty za podražení.

36:24
    Pohledný gól, který padl až od modré čáry, kde se napřáhl kapitán Dukly TOMÁŠ MEJZLÍK, po jehož razantní střele skončil puk až za Markovými zády. Asistence: Milan Strnad, Matěj Vála.

34:10
    Za krosček obdržel dvouminutový trest Zdeněk Křížek (MBL).

31:13
    Marek Mlčoch (MBL) byl potrestán dvěma minutami za hákování. Vstřelí hosté další branku, nebo se domácí ubrání?

30:36
    Další velká šance Dukly. Mejzlík byl v mezikruží a mohl střílet do prázdné branky, jenže David Marek se velmi rychle přesunul a nedovolil další gól.

27:22
    Obrovská příležitost Aleše Heinricha, který jel sám na gólmana a natrefil levou tyč boleslavské svatyně!

25:45
    Dnešní utkání sleduje 64 diváků.

22:24
    Za držení protihráče inkasoval dvouminutový trest Josef Berka (JIH). Dokáží Bruslaři vyrovnat?

22:10
    Výhoda domácího celku!

21:30
    Hosté jdou dvě sekundy po vypršením trestu do vedení. Na brankovišti se strhl závar a nejrychleji se zorientoval VLADIMÍR OŠČÁDAL, který uklidil kotouč bez problémů do odkryté klece. Asistence: Aleš Heinrich, David Čermák.

19:32
    Uřídil (MBL) dostal dvouminutový trest za krosček.

19:32
    Obrovská příležitost Dukly. Mejzlík nahrával Oščádalovi, jenž vystřelil tváří v tvář Davidu Markovi. Většina diváků si už asi myslela, že padl gól, jenže skvělý David Marek se vytáhl neskutečným zákrokem.

16:05
    Obrovská šance Dukly, hodně lidí už si myslelo, že padl gól, ale rozhodčí rozpažil. Každopádně se Oščádal ocitl v prozatím největší šanci tohoto utkání.

11:11
    Milan Kalaš (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Jihlava je v posledních sekundách lepší. Dokáže se dostat do vedení?

10:40
    Obrovskou šanci měli hosté. Ve dvou se hnali na domácího brankáře, Heinrich chtěl ještě přihrát a jeho úmysl mu příliš nevyšel.

06:15
    Outrata měl v mezikruží na hokejce gól, puk však pouze o několik centimetrů nezapadl mezi tři tyče.

05:57
    Stanislav Huňáček (JIH) byl potrestán dvěma minutami za hákování. Dokáží využít Středočeši druhou přesilovku v zápase?

02:00
    Jiří Slabý (JIH) byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Dostanou se Bruslaři do vedení?

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 22. Oščádal (Heinrich, Čermák), 37. Mejzlík (Strnad, Vála), 50. Oščádal (Havelka)

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Obrtlík, Uřídil "C", Jirásek, Linhart, Kalus, Dlabola, Nepokoj, Mlčoch – Kerda, Flynn, Musliu, Křížek, Straka, H. Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Jindra, Dančišin "A", Dvořák
    HC Dukla Jihlava: Šťastný (Chaloupek) – Srnský, P. Slabý, Huňáček, O. Havelka, Vála – Kadleček, Jindra, Adam, Hrbatý, Heinrich, Mejzlík "C", Berka, J. Slabý, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal "A"

Rozhodčí: Nepomucký – P. Špringl, Zmeškal