Zvolen – Nitra 6:3 (kon.) | Košice – Banská Bystrica 0:1 (kon.) | Martin – Skalica 3:0 (kon.)
Poprad – Trenčín 2:4 (kon.) | Piešťany – Žilina 4:2 (kon.)
HC Košice
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Neděle 13.09.2015, 17:00 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR) • 2. kolo

52:12
    Banská Bystrica sa bude brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za krosček Lukáš Handlovský.

42:19
    Domáci Peter Bartoš sa sám rútil an bránku, ale zdalo sa, že bol podrazený. Hlavný rozhodca to ale označil ako filmovanie pádu a košický útočník inkasuje dvojminútový trest za filmovanie pádu.

32:32
    Milan Kytnár (BBY) sa dopustil hákovania. Na trestnej lavici si odsedí trest v trvaní dvoch minút.

28:36
    Tomáš Zigo (BBY) sa dopustil faulu kolenom, hostia sa budú dlho brániť v trojici!

28:27
    Václav Čížek oslabuje Banskú Bystricu, dopustil sa nedovoleného bránenia.

19:30
    Košice sa budú brániť. Na trestn lavicu odchádza Eduard Sedivý, ktorý sa dopustil nedovoleného bránenia v hre.

04:55
    Lelkeš (KOS) teraz oslabí na dve minúty Košice, svojho súpera vrazil nedovolene na mantinel.