Žilina B – Nové Mesto n/V 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Sereď 1:1 (kon.) | Borčice – Senec 3:0 (kon.)
FC Košice – MFK Zvolen 4:0 (kon.) | Dolný Kubín – Prešov 1:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:1 (0:0)
ŠKF Sereď
sk Neděle 13.09.2015, 10:30 • Prievoz (areál Rapid) • MONACObet liga

Zápas sa skončil zmierlivou remízou. Najprv sa gólovo presadil po individuálnej akcii domáci Lády, následne o päť minút vyrovnával hlavou hosťujúci Bartoš. Ja Vám ďakujem za pozornosť a dovidenia pri ďalších športových prenosoch. (12:25:13)

90+1

90+1
    Posledná akcia Serede, centruje Terek, Zápas sa končí.

90
    Nadstavuje sa 1 minúta.

90
    Ešte Reisel centroval zľava, jeho center našiel len obranu Serede.

Dnešné stretnutie sleduje 289 divákov.

89
    Slovan trochu podkúril, ale už nie je pri lopte.

88
    Slovanista Bučák pekne potiahol loptu, aj prihral, Sereď ju však rýchlo odoberá.

86
    Gaalozie si loptu spracoval, obtočil sa okolo obrancu a páli vysoko vysoko nad.

85
    Podarí sa ešte jednému z mužstiev vsietiť gól, alebo budeme dnes svedkami remízy? Uvidíme v zostávajúcich 5-tich minútach riadneho hracieho času.

83
    Útočný faul v podaní Matejku.

81
    Žltú kartu dostáva Matejka (ŠK Slovan Bratislava B).

81
    Čery pri útočnej snahe fauluje Reisela.

79
    Na druhej strane aj šanca Slovana! Reisel ťahal loptu, tesne pred zakončením mu bola odobratá!

78
    Z následného priameho kopu bola veľká šanca pre hostí, lopta sa poodrážala, Bartoš pálil, z bránkovej čiary vykopol Sabo!

77
    Žltú kartu dostáva Gasser (ŠK Slovan Bratislava B).

77
    Molnára neprestrelil od rohovej zástavky Čery. Následný roh Greif chytá. V protiútoku sa Slovan dopustil ofsajdu.