Žilina B – Nové Mesto n/V 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Sereď 1:1 (kon.) | Borčice – Senec 3:0 (kon.)
FC Košice – MFK Zvolen 4:0 (kon.) | Dolný Kubín – Prešov 1:0 (kon.)
TJ Iskra Borčice
3:0 (3:0)
ŠK SFM Senec
sk Neděle 13.09.2015, 16:00 • TJ Iskra Borčice. • MONACObet liga

Borčice zaznamenali výborný vstup do zápasu, keď už po 7. minútach hry viedli 2:0. Hostia hrozili z krídelných priestorov, ale proti dobre organizovanej obrane súpera sa nepresadili. V závere druhého polčasu pridal tretí gól z penalty Novák. V druhom polčase sa Senec snažil zápas zdramatizovať, ale recept na obranu súpera nenašiel. Borčice napokom po dobrom výkone zdolali Senec presvedčivo 3:0. Ďakujem za pozornosť. (18:36:53)

90+1

82
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Winkler, prichádza Gagič.

72
    Striedanie v tíme TJ Iskra Borčice: z ihriska odchádza Augustini, prichádza Púček.

66
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Ondra, prichádza Benko.

62
    Striedanie v tíme TJ Iskra Borčice: z ihriska odchádza Janec, prichádza Decký.

60
    Dnešné stretnutie sleduje 931 divákov.

57
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Bališ, prichádza Prágai.

52
    Striedanie v tíme TJ Iskra Borčice: z ihriska odchádza Kuzma, prichádza Gábor.

52
    Tretím napomínaným hráčom Senca je Huszár.

49
    Žltú kartu dostáva domáci hráč Kuzma.

46
    Žltú kartu dostáva Tomovič (ŠK SFM Senec).

46
    Začal sa druhý polčas.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

42
    Tím Borčice práve strelil gól!
    JÁN NOVÁK premieňa pokutový kop a zvyšuje náskok domácich na trojgólový rozdiel.

41
    Žltú kartu dostáva hosťujúci Bališ.

7
    Borčice podčiarkli perfektný vstup do zápasu ďalším gólom. Jeho autorom je MARTIN LUHOVÝ – 2:0.

6
    Domáci sa ujímajú vedenia potom, čo si nepopulárneho "vlastenca" zasadil LUKÁŠ HLAVATOVIČ.