Standard – Lokeren 0:1 (kon.) | Anderlecht – Genk 0:0 (kon.) | Sint-Truiden – Charleroi 1:1 (kon.)
Sint-Truiden VV
1:1 (0:0)
Sporting Charleroi
Neděle 13.09.2015, 20:00 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická Jupiler Pro League • 7. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:02:34)

Zápas je u konce a body se dělí. Druhý poločas přinesl rozhodně lepší fotbal a dočkali jsme se i gólů. Jako první se prosadili hosté, hned po návratu z kabin se po centru trefil hlavou Perbet. Sint-Truiden se pak dlouho snažil o vyrovnání a nakonec se to podařilo. V 86. minutě se do střelecké pozice procpal Schoofs a propálil Penneteaua. Sint-Truiden má po této remíze 11 bodů a je na čtvrtém místě, Charleroi má bodů sedm a je na 14. místě.

90+3

90+3
    Tak nakonec z toho byl signál se zblokovanou střelou a následným pokusem Roba Schoofse. Ten z dálky minul.

90+2
    Ještě jeden faul hostů, provinil se Marcq. Už se chystá centr do šestnáctky.

90+1
    Hosté se dostali do přečíslení tři na dva, jenže vše zazdili nepřesnou přihrávkou na pravou stranu. Pollet pak nezvládl vrátit míč před branku.

90
    Na druhé straně se o centr pokoušel Marinos, jenže mu míč vůbec nesedl a skončil vysoko nad brankou Sint-Truidenu.

88
    A jak to tak vypadá, tak domácí by velice rádi zaútočili na vítězný gól, neustále se tlačí do útoku.
    86. Rob SCHOOFS - 1:1

86
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! ROB SCHOOFS proběhl kolem čtyř protihráčů a kousek za vápnem napřáhl k přízemní střele, která prošla podél brankáře Penneteaua. Ten se natahoval marně, stav je 1:1.

85
    Marcq byl faulován ve středovém kruhu, hosté s rozehrávkou nikam nespěchají.

83
    Poslední střídání Charleroi, pomalu odchází Enes Sağlık, závěrečné minuty si zahraje Karel Geraerts.

81
    Z něj nic nebylo, u míče jsou hosté pomalu postupují vpřed.

80
    Na druhé straně je zklamaný Edmilson Junior, jehož prudkou střelu zpoza vápna vytěsnil Penneteau na roh!

80
    A opět Pollet, nyní z levé strany a po zemi. Jeho rána skončila těsně vedle.

79
    Dutoît vyrazil prudký přímý kop, právě v podání čerstvého Polleta! Tohle byla skutečně povedená pumelice.

78
    Jérémy Perbet, autor zatím jediné branky dnes končí, na trávníku se objevuje David Pollet.