Štěchovice – Most 1:0 (kon.) | Union 2013 – Táborsko akademie 0:2 (kon.) | Čáslav – Brozany 0:1 (kon.)
Benátky n/J – Jirny 3:1 (kon.) | Domažlice – Kolín 2:0 (kon.) | Zápy – Králův Dvůr 1:1 (3:4 po pen.)
Benešov – Tachov 0:0 (5:3 po pen.)
FK Čáslav
0:1 (0:0)
SK Sokol Brozany
Neděle 13.09.2015, 17:00Česká fotbalová liga • 6. kolo

Čáslav doma nedokázala zvítězit poté, co se hosté dokázali prosadit jedenáct minut před koncem bankou Šollara. (19:05:11)

90+1

79
    Brozany právě vstřelily branku!
    S blížícím se závěrem zápasu střílí možná rozhodující branku hostující IVAN ŠOLLAR.

46

První poločas žádnou branku nepřinesl. Ve druhém poločase se tak rozhodně o tom, jestli někdo z dnešních soupeřů bude brát tři body, nebo jestli třeba utkání dojde až do penaltového rozstřelu.

45+1

1

FK Čáslav: Vorel – Tomášek (c), Kunášek, Váňa, Mlynka, Vopat, Matějka, Frejlach, Hašek, Vácha, Pokrovskij.
    Náhradníci: Stehno – Strnad, Jíra, Suk, Bilinkiewicz.

Náhradníci: Vacho – Benda, Vacek, Grunert, Tupý, Bittengel.

Rozhodčí: Makovička – Hrkal, Novotný..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.