Liberec – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Kladno – Chomutov 7:3 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 4:3 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Jihlava – Zlín 4:5 (0:1 po s.n.) | Třinec – Vítkovice 3:2 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 2:4 (kon.) | K. Vary – Slavia 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 5:1 (kon.)
Rytíři Kladno
7:3 (2:2, 2:1, 3:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 17.09.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 5. kolo

Konec zápasu. (18:18:01)

59:22
    Michail Potěchin (KLA) ještě dostává dvě minuty za držení protihráče.

59:22
    Chomutov ještě v závěru utkání před Stahlem.

58:52
    Utkání se už jen dohrává.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Rytíři se usadili v útočném pásmu a Piráty sevřeli, ti se snaží jen bránit.

56:15
    Krivošík (CHM) dostává dvě minuty za vysokou hůl. Rytíři mohou ještě navýšit své vedení.

55:38
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak to je pro Piráty trochu sprcha. Hajný poslal krásnou kolmici před branku, kde byl připraven ke střele z první PETR JANEČEK, ten bez problému zavěsil. Asistence: Dominik Borkovec.

55:08
    První formace domácích na ledě ne jenom dnes exceluje. Nyní pálil Miura, poté Havlůj, ale Zvědělík úspěšnější.

52:43
    Miura krásně poslal do samostatného úniku PETRA PATYKA, který zakončil krásně po horní tyč a završil v dnešním utkání hattrick! Asistence: Yuki Miura a Michail Potěchin.

51:50
    Hra je hodně rozházená. Ani jeden z týmů se nemůže usadit na delší dobu v útočném pásmu.

50:44
    Rytíři ale brání na výbornou a Piráty vůbec nepouští do zakončení.

49:50
    Hosté se usazují ihned před Stahlem, kde se snaží kombinovat. Domácí jen brání.

49:02
    Havlůj (KLA) dostává dvě minuty za podražení. Hosté mají ještě možnost vstřelil kontaktní branku.

48:12
    Hra se hraje nahoru a dolů.

46:41
    Chomutov se nastěhoval před branku Kladna a kombinuje, Stahl si připisuje jeden zákrok za druhým.

44:29
    Krásně sehraná přesilová hra v podání Rytířů. Ke střele se dostal Havlůj, tu ještě před brankou tečoval PETR PATYK. Asistence: Petr Havlůj a František Matula.

43:25
    Miura vybojoval přesilovou hru pro svůj tým. Na dvě minuty odchází P. Macháček za podražení.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 16. Miura (Havlůj), 19. Patyk (Matula, Miura), 30. Matula (Patyk, Havlůj), 37. Janeček (Křepelka, Potěchin), 45. Patyk (Havlůj, Matula), 53. Patyk (Miura, Potěchin), 56. Janeček (Borkovec) – 2. Tupý (Černý), 14. P. Macháček, 36. Krivošík (Tupý, Hierman)

Rytíři Kladno: Stahl (Jiroušek) – Potěchin, Šíma, Chládek, Matula (C), Balcar, Zelingr – Janeček, Pivovarči, Křepelka (A), Patyk, Čermák, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Miura, Hrabík. Trenér: Petr Tatíček
    Piráti Chomutov: Zvědělík (Danylec) – Běhula, Páleník, Novák, Hierman, Cestr (C), Hlaváček, Černý (A) – Wágner, A. Macháček, Krivošík, Dyrynk, Részegh, P. Macháček (A), Tupý, Rindoš, Doležal, Strunz. Trenér: Robert Kaše.

Rozhodčí: Pavlovič – Doležal, Klouček