Liberec – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Kladno – Chomutov 7:3 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 4:3 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Jihlava – Zlín 4:5 (0:1 po s.n.) | Třinec – Vítkovice 3:2 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 2:4 (kon.) | K. Vary – Slavia 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 5:1 (kon.)
Rytíři Kladno
7:3 (2:2, 2:1, 3:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 17.09.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 5. kolo

59:22
    Michail Potěchin (KLA) ještě dostává dvě minuty za držení protihráče.

56:15
    Krivošík (CHM) dostává dvě minuty za vysokou hůl. Rytíři mohou ještě navýšit své vedení.

55:38
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak to je pro Piráty trochu sprcha. Hajný poslal krásnou kolmici před branku, kde byl připraven ke střele z první PETR JANEČEK, ten bez problému zavěsil. Asistence: Dominik Borkovec.

52:43
    Miura krásně poslal do samostatného úniku PETRA PATYKA, který zakončil krásně po horní tyč a završil v dnešním utkání hattrick! Asistence: Yuki Miura a Michail Potěchin.

49:02
    Havlůj (KLA) dostává dvě minuty za podražení. Hosté mají ještě možnost vstřelil kontaktní branku.

44:29
    Krásně sehraná přesilová hra v podání Rytířů. Ke střele se dostal Havlůj, tu ještě před brankou tečoval PETR PATYK. Asistence: Petr Havlůj a František Matula.

43:25
    Miura vybojoval přesilovou hru pro svůj tým. Na dvě minuty odchází P. Macháček za podražení.

37:09
    Cestr (CHM) obdržel dvouminutový trest za nedovolené bránění. Hra pokračuje čtyři na čtyři.

36:40
    Kryštof Hrabík (KLA) dostává dvě minuty za podražení. Piráti mohou znovu vyrovnat.

36:32
    Trvalo to pouhých čtyřicet osm vteřin a Rytíři si berou své vedení zpět, a to po zásluze PETRA JANEČKA. Asistence: Petr Křepelka a Michail Potěchin.

35:44
    Piráti právě vstřelili branku!
    A máme tady opět vyrovnaný stav utkání. Po střele se dostal před brankou k puku nejrychleji FILIP KRIVOŠÍK, ten ho došťoural trošku se štěstím za záda Stahla. Asistence: Jiří Tupý a Jakub Hierman.

33:57
    Keszi se dostal s Borkovcem do přečíslení dva na jednoho, to řešil individuální střelou, tu ale chomutovský gólman vykryl.

29:52
    Do samostatného úniku se hnal Janeček. Jeho zakončení směřující pod horní tyč, ale hostující brankář bez problému vyrazil.

29:34
    Kladno otáčí vývoj utkání na svoji stranu. V chumlu před brankou se dobře zorientoval FRANTIŠEK MATULA, který následně dokázal posunout puk za brankovou čáru. Asistence: Petr Patyk a Petr Havlůj.

28:31
    Rytíři si zahrají početní výhodu. Dvě minuty dostává Zvědělík za podražení. Trest za hostujícího brankáře půjde odpykat Tamás Részegh.

25:03
    Domácí budou hrát v oslabení. Na dvě minuty za vražení na hrazení odchází Hajný.

18:44
    Na trestnou lavici ještě odchází Potěchin (KLA), ten dostává dvě minuty za zdržování.

18:24
    A v závěru třetiny máme na Kladně vyrovnáno. Po asistenci Miury se dostal ke střele Matula, tu ještě tečoval před brankou PETR PATYK. Asistence: František Matula a Yuki Miura.

15:16
    Neuvěřitelné, kde se bere talent u japonského útočníka. Po krásné akci, kterou započal Havlůj se dostal ke střele YUKI MIURA, ten bez sebemenších problémů uklidil puk za záda Zvědělíka. Asistence: Petr Havlůj.

13:41
    A vzápětí mají Piráti další přesilovou hru. Na dvě minuty za podražení odchází Potěchin.

13:09
    Hosté využívají zbylou přesilovou hru. Možná trochu smolný gól pro Kladno. Puku se ujal PETR MACHÁČEK, ten ho následně nahodil na Stahla, který nestačil včas zareagovat. Bez asistence.

12:07
    Petr Janeček (KLA) putuje na dvě minuty za nedovolené bránění, hra se srovná čtyři na čtyři.

10:34
    Marcel Hlaváček (CHM) dostává dvě minuty za faul loktem. Uvidíme dnešní první přesilovou hru, tu mají
    k dispozici Rytíři Kladno.

01:17
    Na úvodní branku jsme tedy příliš dlouho čekat nemuseli. Křepelka ztratil v útočném pásmu puk a toho využil Černý, který ho zavezl před Stahla. Tam ho předal před branku, kde byl připraven ke střele JIŘÍ TUPÝ, ten se následnou střelou z blízkosti nemýlil. Asistence: Robert Černý.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 16. Miura (Havlůj), 19. Patyk (Matula, Miura), 30. Matula (Patyk, Havlůj), 37. Janeček (Křepelka, Potěchin), 45. Patyk (Havlůj, Matula), 53. Patyk (Miura, Potěchin), 56. Janeček (Borkovec) – 2. Tupý (Černý), 14. P. Macháček, 36. Krivošík (Tupý, Hierman)

Rytíři Kladno: Stahl (Jiroušek) – Potěchin, Šíma, Chládek, Matula (C), Balcar, Zelingr – Janeček, Pivovarči, Křepelka (A), Patyk, Čermák, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Miura, Hrabík. Trenér: Petr Tatíček
    Piráti Chomutov: Zvědělík (Danylec) – Běhula, Páleník, Novák, Hierman, Cestr (C), Hlaváček, Černý (A) – Wágner, A. Macháček, Krivošík, Dyrynk, Részegh, P. Macháček (A), Tupý, Rindoš, Doležal, Strunz. Trenér: Robert Kaše.

Rozhodčí: Pavlovič – Doležal, Klouček