Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Ajax – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – PAOK 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Legia 1:0 (kon.) | Neapol – Club Bruggy 5:0 (kon.) | Rapid – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dněpropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Sporting – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skënderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Basilej 1:2 (kon.) | Lech Poznaň – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta 1:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Alkmaar 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)
SK Rapid Vídeň
2:1 (0:1)
Villarreal CF
Čtvrtek 17.09.2015, 19:00 • Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń • Evropská liga • Skupina E
    53. Steffen HOFMANN - 2:1

53
    Rapid právě vstřelil branku!
    Rapid Vídeň během dvou minut otáčí skóre utkání, a jde do vedení 2:1! Rozehrávky pokutového kopu se ujalů STEFFEN HOFMANN, který uplatnil své bohaté zkušenosti, a penaltu proměnil!
    50. Stefan SCHWAB - 1:1

50
    Máme vyrovnáno! Rapid Vídeň je za aktivní začátek druhého poločasu náležitě odměněn! Rozehrávky standardní situace se ujal Steffen Hofmann, který poslal svůj centr přesně před branku Villarrealu. Na malém vápně se zorientoval nejlépe STEFAN SCHWAB, který dopravil míč do sítě!
    45. Léo BAPTISTÃO - 0:1

45
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Tak to je pro domácí celek pořádný šok, neboť Rapid byl v posledních minutách výrazně lepší, nicméně se prosazuje Villarreal! Samuel krásně uvolnil na pravé straně Antonia Rukavinu, který poslal krásný centr na zadní tyč. V tomto prostoru se nacházel LÉO BAPTISTAO, který měl velmi těžkou pozici, nicméně dokázal se hlavičkou trefit přesně k tyči, a otevřel skóre dnešního utkání!

Jan Havlovic

Branky: 50. Schwab (S. Hofmann), 53. S. Hofmann (pen.) – 45. Baptistão (Antonio Rukavina)

Karty:   80. Grahovać (RVI), 88. Schwab (RVI) – 36. Baptistão (VLR), 49. Bonera (VLR)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:7. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:13.
    SK Rapid Vídeň: Novota – Pavelić, Dibon, M. Hofmann, Stangl (90+2. Auer) – Grahovać, Schwab – Schaub (64. Schobesberger), S. Hofmann (C), Kainz (73. Huspek) – Prosenik.
    Náhradníci: Strebinger – Auer, Schobesberger, Nutz, Huspek, Alar, Jelić.

Villarreal CF: Barbosa – Antonio Rukavina, Bonera, V. Ruiz, Jokić – Samuel (46. Castillejo), J. dos Santos, B. Soriano (C), Denis Suárez (79. Leiva) – Baptistão, Adrián López (69. Bakambu).
    Náhradníci: Aréola – Trigueros, M. Gaspar, Leiva, J. Costa, Castillejo, Bakambu.

Rozhodčí: Johannesson – Nilsson, Sjöblom (vš. Švédsko)