Opava – Vsetín 2:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Mountfield HK – Jihlava 4:2 (kon.)
Slavia – Chomutov 4:2 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 4:3 (1:0 po s.n.) | Sparta – Kladno 5:2 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 2:1 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 3:0 (kon.) | Zlín – Havířov 3:1 (kon.)
Liberec – Letňany 4:1 (kon.) | Třinec – Poruba 3:2 (kon.)
Berani Zlín
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
AZ Havířov
Sobota 19.09.2015, 15:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu • 6. kolo

52:51
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí tak dlouho kombinovali v pásmu, až se zdálo, že Havířov nakonec oslabení zvládne. V závěru trestu hosté dokonce vyhodili, ale Zlínští se hned vrátili do útočné třetiny a VIKTOR BAINAR svižnou střelou překonal Matouška. Bez asistence.

40:55
    Domácí se trefili v oslabení a zkraje třetiny se ujímají vedení 2:1. Rychlá a nenápadná akce v útočném pásmu končí přesným zakončením zlínského DANIELA DLABAJI. Asistence: Zdeněk Fridrich, Patrik Kotek.

33:01
    Domácí dvojnásobnou přesilovku využívají a vyrovnávají stav na 1:1! Střela z mezikruží, kterou vyslal JAN VÁCLAVEK, sice doplachtila za Matouškova záda se štěstím, ale i to se počítá! Domácí se zaslouženě radují. Asistence: Daniel Kowalczyk, Martin Padrnos.

25:47
    Havířov právě vstřelil branku!
    Havířov totálně rozebral zlínskou obranu a po dlouhé tlaku se raduje z prvního gólu utkání. Hosté tak dlouho zatápěli domácí pětici, až se k volnému puku před brankou dostal DOMINIK PAWLICZEK. Brankář Huf byl z předchozí situace na ledě u tyče a mimo hru, obránci nikde. Havířovský útočník tak pohodlně zavěsil puk do sítě. Bez asistence.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 34. Václavek (Kowalczyk, Padrnos), 41. Dlabaja (Fridrich, Kotek), 53. Bainar – 26. Pawliczek

Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Gába, Fridrich, Marek, Kowalczyk, Janošek, Klauda, Padrnos – Kočica, Dlabaja, Krejčiřík, Václavek, Kenša, Kotek, Hefka, Dobiáš, Bainar, Dvořáček, Blažek.
    AZ Havířov: Matoušek (Sonnek) – Aulehla, Chujac, Frojda, Piskoř, Hudeček, Szturc, Ševěček, Mrowiec – Borowiak, Strakoš, Pecka, Kristian, Peterka, Piš, Lenomár, Kurovský, Raček, Pawliczek, Cihlář.

Rozhodčí: Obadal – Bryška, Kučera