Jekatěrinburg – Barys 2:1 (1:0 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Omsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novokuzněck 5:2 (kon.)
Čeljabinsk – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Toljatti – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Jaroslavl – N.Novgorod 3:1 (kon.) | Kazaň – Čerepovec 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Vladivostok 2:3 (kon.)
Soči – Minsk 4:1 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Avangard Omsk
Neděle 20.09.2015, 13:30 • Arena Jugra • KHL

59:40
    A dokonce ještě jedno vyloučení. Igor Volkov (JUG) dostává dvě minuty za zlomenou hůl. Hosté si ještě berou oddechový čas.

48:11
    A navíc se budou muset hokejisté Omsku bránit poté, co je Nikolaj Lemťugov (OMS) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Alexandr Černikov (OMS) na dvě minuty za držení protihráče. Domácí tak budou hrát dvě minuty v pěti proti třem!

40:42
    Přesilová hra pro Omsk. Za hákování je vyloučen domácí Seleznjov.

36:25
    A může být pro hosty ještě o něco hůře. Denis Kuljaš (OMS) dostává dvě minuty za držení protihráče, domácí tak mají k dispozici přesilovou hru.

31:20
    Znovu se bude hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách. Igor Volkov (JUG) dostává dvě minuty za vražení na hrazení, Pavel Valentěnko (OMS) menší trest za hrubost.

25:55
    Domácí se po dlouhé době dostali s pukem do útočného pásma a hned vybojovali přesilovou hru. Popov však fauloval ještě ve středním pásmu, následná výhoda Jugry zůstala nevyužita.

21:25
    Přesilová hra pro Omsk. Za držení hole putuje na trestnou lavici Oleg Pogorišnij (JUG)

18:28
    Jasné je to, že pokračovat se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách. Andrej Antonov (JUG) inkasoval dvě minuty za hrubost, Pavel Valentěnko (OMS) dvě minuty za nedovolené bránění.

10:43
    Další vyloučení a tentokrát bude pykat Alexandr Ugolnikov (JUG), který se provinil podražením. Přesilová hra pro Omsk.

03:05
    Domácí budou hrát ve čtyřech proti třem za předchozí přestupek Valerije Vasiljeva (OMS), kteýr zahákoval Medvěděva.

02:01
    Dlouho si ale domácí početní výhody nevyužili. Za hostující brankou se rovněž sekání dopustil Konstantin Panov (JUG) a pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

01:57
    První přesilovou hru dnešního zápasu si zahrají domácí. Za sekání je vyloučen Artur Lauta (OMS).

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 5. Ugolnikov (Volkov), 33. Panov, 49. Želdakov (Ugolnikov, Panov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Fokin) – Ugolnikov, Želdakov, Antonov, Seleznjov, Vasilčenko, Pogorišnij, Kalašnikov – Panov, Bortnikov, Gusev – Ševčenko, Volkov, Ivanov – Michnov, Jašin, Sitnikov – Jacenko, Varfolomejev, Medvěděv.
    Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Aneljov, Kuljaš "C", Kempný, Lekomcev, Alexandrov, Kulik, Vasiljev, Valentěnko – Kurjanov, Popov, Perežogin – Širokov, Paršin, Zubov – Lemťugov, Petrov, Černikov – Lauta, Michejev, Fiščenko.

Rozhodčí: Kadyrov, Kulakov – Litvinov, Ponamarenko