Nashville – Florida 5:2 (kon.) | Boston – New Jersey 2:0 (kon.) | Nashville – Florida 2:3 (po pr.)
Nashville Predators
2:3 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
Florida Panthers
Pondělí 21.09.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Příprava NHL

62:04
    Florida právě vstřelila branku!
    GÓL! Je rozhodnuto. Florida vyhrává tento zápas 3:2 v prodloužení a může děkovat MICHAELU MATHESONOVI, neboť to byl právě on, kdo rozhodl střelou zápěstím. Asistence: Shane Harper, Kyle Rau.

57:43
    A je vyrovnáno. Dvě minuty před koncem třetí třetiny se prosazuje SHANE HERPER, který využil velmi přesnou přihrávku od Nicka Bjugstada. Asistence: Nick Bjugstad, Kyle Rau.

50:19
    Vyloučen Jakov Trenin na dvě minuty za hákování.

32:08
    A bude se hrát tři na pět. Vyloučen Felix Girard na dvě minuty za nedovolené bránění.

30:45
    Vyloučen domácí Seth Jones na dvě minuty za nedovolené bránění.

25:17
    Vyloučen Kyle Rau na dvě minuty za nedovolené bránění.

16:50
    A máme tu první vyloučení. Na trestnou míří Cameron Gaunce na dvě minuty za hákování.

08:00
    Prosazuje se i Florida. ALEKSANDER BARKOV prostřelil Pekku Rinneho, a tak je rozdíl mezi oběma týmy znovu minimální. Asistence: Lawson Crouse.

03:43
    Nashville právě vstřelil branku!
    MIKE FISHER posílá z kraje úvodní třetiny domácí do vedení o dva góly. Asistence: Viktor Arvidsson, Calle Jarnkrok.

02:06
    Domácí celek jde do vedení. Autorem první branky je TAYLOR ARONSON. Asistence: Max Gortz, Max Reinhart.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Aronson (Gortz, Reinhart), 4. Fisher (Arvidsson, Jarnkrok) – 8. Barkov (Crouse), 58. Herper (Bjugstad, Rau), 63. Matheson (Harper, Rau)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Jones, Allen, Ekholm, Nakyva, Noonan, Aronson – Fisher, Bass, Jarnkrok, Moses, Nystrom, Reinhart, Wilson, Arvidsson, Bourque, Gortz, Girard, Trenin
    Florida Panthers: Montoya (Brittain) – Olsen, Ekblad, Kulikov, Gaunce, Gudbranson, Weegar, Matheson – Barkov, Smith, Trocheck, Thornton, Bjugstad, Wilson, Herper, Balisy, Knight, Crouse, Rau

Rozhodčí: Dwyer, Chmielewski – Murray, Racicot