Columbus – Pittsburgh 0:1 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – New Jersey 6:3 (kon.) | Washington – Carolina 2:0 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:4 (po pr.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | Minnesota – Buffalo 2:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 4:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 1:5 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:0 (po pr.)
New York Islanders
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Philadelphia Flyers
Úterý 22.09.2015, 01:10 • Barclays Center, New York • Příprava NHL

52:51
    Další možnost pro Flyers vyrovnat stav v zápasu v početní převaze, Thomas Hickey (NYI) obdržel dvouminutový trest za vysokou hůl.

46:56
    Přesilovku si nyní vyzkoušejí i hokejisté Philadelphie, Adam Pelech (NYI) se provinil sekáním a dostává menší trest.

44:27
    Domácí mají šanci opět odskočit svému soupeři v přesilové hře, Brayden Schenn (PHI) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

28:14
    Hosté hrají hodně nedisciplinovaně a znovu za to budou pykat, Matt Read (PHI) inkasuje menší trest za faul kolenem.

23:51
    Marek Židlický (NYI) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

23:11
    Další trest pro hostující celek, Derek Mathers (PHI) dostává menší trest za vysokou hůl.

18:42
    Samuel Morin (PHI) dostává dvě minuty za držení protihráče a hosté se tak budou znovu bránit při oslabení.

10:00
    První přesilová hra dnešního utkání putuje na domácí stranu, Wayne Simmonds (PHI) dostává dvě minuty za krosček.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 20. Tavares (Lee, Bailey), 24. Lee (Tavares, Židlický), 34. Petrov (Boychuk, Grabovskij) – 40. Leier (Aube-Kubel, Cousins), 42. Schenn (Laughton, Porter)

New York Islanders: Halák (41. Williams) – Leddy, Carkner, Hickey, Židlický, Pelech, Boychuk – Kearns, Bailey, Barzal, Clutterbuck, Bernier, Martin, Lee, Whitney, Grabovskij, Kuljomin, Petrov, Tavares.
    Philadelphia Flyers: LaBarbera (31. Stolarz) – Gudas, MacDonald, Hagg, Morin, Gostisbehere, Pyett – Schenn, Simmonds, Read, Porter, Conner, Palushaj, Laughton, Cousins, Mathers, Leier, Martel, Aube-Kubel.

Rozhodčí: Luxmore, Pollock – Grandt, Sericolo