Columbus – Pittsburgh 0:1 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – New Jersey 6:3 (kon.) | Washington – Carolina 2:0 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:4 (po pr.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | Minnesota – Buffalo 2:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 4:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 1:5 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:0 (po pr.)
New York Rangers
6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
New Jersey Devils
Úterý 22.09.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Příprava NHL

59:15
    Ale máme tu další vyloučení, tohle se Ďáblům opravdu nepovedlo! Mike Cammalleri (NJD) dostává dvě minuty za držení.

58:44
    Tak to je komplikace pro New Jersey. Jordin Tootoo (NJD) se dopustil útočného faulu a zbytek zápasu tedy Devils dohrají v oslabení (či pokud odvolají Danise ve stejném počtu).

56:14
    Tak ještě jiskřička naděje. Chris Kreider (NYR) je vyloučen za podražení.

42:49
    Blake Coleman (NJD) se dopustil zbytečné hry vysokou holí a je tak vyloučen na dvě minuty.

37:30
    Jenže přesilová hra hned končí. Mike Sislo (NJD) dostává dvě trestné minuty za podražení, ačkoliv se jen snažil odehrát puk.

37:16
    A máme tu další trest. Za hákování dostává dvě trestné minuty Brian Gibbons (NYR). Početní výhoda pro Ďábly – ty dnes zatím vychází dobře, ačkoliv v minulém zápase se jim vůbec nedařily.
    Roztržka mezi Jiřím Tlustým a Tannerem Glassem

36:00
    A máme tu první velký náznak rivality mezi těmito celky! Jiří Tlustý (NJD) se potkal s velmi naštvaným Tannerem Glassem (NYR) a byl sražen nekompromisně k zemi během strkanice, která snad skončila rychleji než začala. Oba rozvášnění kohouti už sedí na trestné lavici, jelikož dostali dvě minuty za sekání. Glass ovšem navíc i za hrubost, tudíž New Jersey čeká přesilová hra.

29:13
    Devils hráli v šesti a jsou za to potrestáni dvouminutovým vyloučením.

24:10
    Brady Skjei byl podražen při napadání Tylerem Kennedym (NJD) a Rangers si tak znovu zahrají v početní výhodě!

20:30
    Poprvé jdou na trestnou hosté. Adam Larsson (NJD) si je svého prohřešku ve formě podražení dobře vědom a bez protestů usedá na dvě minuty.

13:37
    Dylan McIlrath (NYR) dostává dvě trestné minuty za hrubost proti Kennedymu. Následuje tak další přesilovka hostů, přičemž ta první skončila gólem.

05:50
    Máme tu první vyloučení. Ryan Bourque (NYR) dostává dvě minuty za hákování a Devils mají šanci dostat se do zápasu během přesilovky.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 2. Gibbons, 5. Megna (Gibbons, Klein), 39. Kreider (Stepan, Diaz), 39. Stålberg (Skjei, Klein), 55. Lindberg (Bourque, Klein), 60. Megna (Gibbons, Diaz) – 8. Tootoo (Kennedy, J. Moore), 37. Sislo (Greene, Gragnani), 58. Larsson (Kennedy)

New York Rangers: Raanta (33. Hellberg) – Yandle "A", Diaz, McIlrath, Klein, Skjei, Summers – Kreider, Stepan "A", Stålberg, Gibbons, Glass, Adam, Fast, Megna, Lindberg, D. Moore "A", Bourque, Hrivík
    New Jersey Devils: Schneider (33. Danis) – Greene "A", Larsson, J. Moore, Hrabarenka, Gragnani, Burlon – Cammalleri "A", Zajac "A", Tlustý – Sislo, Gionta, Tootoo – Matteau, O'Brien, Kennedy – Coleman, Pelley, Kujawinski

Rozhodčí: L'Ecuyer, St. Laurent – Kovachik, Cormier

Diváci: 18006