Troyes – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Lorient – Caen 2:0 (kon.) | GFC Ajaccio – Rennes 1:1 (kon.)
Nice – Bordeaux 6:1 (kon.) | Lyon – Bastia 2:0 (kon.) | Toulouse – Marseille 1:1 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (0:0)
Olympique Marseille
Středa 23.09.2015, 21:00 • Stadium Municipal (Toulouse). • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

Já děkuji za pozornost, loučím se, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou. (22:59:36)

Druhá půle dlouho vypadala, že se od té první nebude výrazněji lišit, vše změnil gól Braithwaita v 67. minutě, po kterém se domácí dostali do vedení. O deset minut později byl vyloučen Mendy, který v tu chvíli byl na hřišti zhruba dvě minuty, a vypadalo to, že je rozhodnuto. Avšak domácí nevyužili nabídnutou šanci, sami byli dvakrát vyloučeni a Marseille, narozdíl od svého soupeře, možnost využilo a v poslední minutě základní hrací doby Batshuayi vyrovnal. Toulouse tak zvýšili svoji sérii bez výhru už na šest duelů, hosté konečně vezou v této sezóně z cizího hřiště bodový zisk, konečně se dokázali i gólově prosadit, ovšem dle jejich výrazů po závěrečném hvizdu chtěli víc.

90+3

90+3
    Hráčům Marseille se dlouho nedařilo dostat míč do bezpečné vzdálenosti, nakonec přeci jen končí balón až u gólmana Toulouse.
    90+2. Tongo Doumbia (TOU)

90+2
    Ztečovaný balón končí kousek nad břevnem hostujícího celku. Následovat bude roh.

90+2
    Dobrá standardka pro domácí, kteří tak mohou strhnout vedení zpět na svoji stranu.

90+1
    Nastavovat se budou ještě tři minuty.
    90. Michy BATSHUAYI - 1:1

90
    Marseille právě vstřelilo branku!
    MICHY BATSHUAYI obdržel pěknou přihrávku, dostal od hráčů soupeře příliš mnoho prostoru a tvrdou ranou na vzdálenější tyč srovnává stav tohoto duelu.

90
    Doumbia se snažil přelobovat Mandandu, jenže míč poslal příliš vysoko do vzduchu.

89
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Adrien Regattin, přichází Uroš Spajić.

89
    Goicoechcea si při svém zákroku nebyl příliš jistý, přesto míč vyboxoval do bezpečné vzdálenosti.

88
    Hosté rozehrávají standardku, hlavní arbitr ještě uklidňuje strkanici před bránou Toulouse.