Slovácko B – Mohelnice 2:2 (kon.) | Zlínsko – Vel. Meziříčí 3:1 (kon.) | Třebíč – HFK Olomouc 3:2 (kon.)
HFK Třebíč
3:2 (1:1)
1. HFK Olomouc
Neděle 27.09.2015, 16:00 • Horácký stadion Za nemocnicí • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

Máme za sebou další utkání , ve kterém se domácím hráčům (vzhledem k 75 minutám převahy na hřišti) podařilo zaslouženě zvítězit a to v poměru 3:2
    Já se s Vámi z Třebíče loučím a těším se na další přenos (17:55:11)

90+3

90+3
    Ruka Marka Heinze (HFK) na polovině hřiště

90+2
    ...a další , brankář Mucha je v soupeřově pokutovém území také...

88
    Poslední minuty zápasu se hrají ve vysokém tempu , za což si obě mužstva zaslouží pochvalu

87
    Míč se nyní nachází v půlce hřiště , kde se snaží domácí založit rozhodující úder – zatím však bez účinku

85
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Melles Junior Dogui, přichází Michal Dočekal.

84
    Dogui (TRE) se řítil sám přes polovinu hřiště , na hranici vápna ho však čistě odzbrojil hostující obránce

83
    Další střela Marka HEINZE (HFK) , Matiášek byl na zemi včas

82
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Pavel Kucharčuk, přichází Radek Vodička.

81
    Rozsíval (HFK) mířil mimo

80
    A hosté ožili....
    Výhoda jednoho muže v poli zatím domácím ovoce nenese a jsou to právě hosté , kteří v této fázi zápasu určují tempo hry
    77. HEINZ - 3:2

77
    HFK právě vstřelil branku!

Kdo jiný, než kapitán týmu, by měl na sebe vzít odpovědnost a tak nyní Marek HEINZ snižuje stav utkání velmi pěknou střelou na 2:3

76
    ...jen málo chybělo , aby střela Doguie (TRE) rozvlnila síť počtvrté

74
    Sám šel na brankáře Ondřej Bořil (HFK) , Matiášek však zachoval chladnou hlavu a míč bezpečně zkrotil