Marítimo – Tondela 1:0 (kon.) | Nacional – Setúbal 1:1 (kon.) | Arouca – Belenenses 2:2 (kon.)
Estoril – União Madeira 2:1 (kon.) | Guimarães – Braga 0:1 (kon.)
GD Estoril Praia
2:1 (1:0)
CF União Madeira
Neděle 27.09.2015, 18:00 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril • Portugalská Primeira Liga • 6. kolo

Madeira začala hrát příliš pozdě a přestože se zásluhou Eddera Faríase vrátila deset minut před koncem zpět do hry, na bod po gólech z kopačky Léa Bonatiniho a Bruno Césara z volného přímého kopu ale nedosáhla. Konečný výsledek. Estoril Praia 2 União Madeira 1. (19:54:03)

90+3

90+3
    Nastavení se téměř naplnilo a Estoril dělí od vítězství už jen pár sekund.

90+2
    DRŽENÍ MÍČE: Estoril 51% Madeira 49%

90+2
    Druhá minuta nastavení je téměř pryč a Madeira stále prohrává.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Gerso Fernandes, přichází Sebaihi.

90
    Amílton se pokusil vstřelit gól na 2:2 a jeho střela zamířila mimo.

90
    Rozeběhla se poslední minuta zápasu a uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Madeira se snaží o vyrovnání, jenže Estoril v závěru zápasu dobře brání a nepouští hosty do žádné příležitosti.

88
    Po prvním poločase jsem upřímně takovéto drama nečekal, nyní tu ale je, tak si ho společně vychutnejme.

87
    Čas ovšem plynule velmi rychle a bodový zisk se hostům čím dál více vzdaluje.

86
    Madeira během posledních minut předvádí touhu po vyrovnání.

85
    Madeira mohla vyrovnat na 2:2 poté, co se po dlouhém autovém vhazování dostal do zakončení střídající Breitner!

84
    V závěru zápasu se oba týmy prezentují pohledným ofenzivním fotbalem a věřme, že se ještě dočkáme nějakého gólu.

83
    Léo Bonatini byl blízko ke vstřelení třetího gólu Estorilu, brankář André Moreira se ale blýskl dalším skvělým zákrokem!

82
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Bruno César, přichází Luiz Phellype.

81
    Hosté vstřelili kontaktní gól a závěr zápasu může být ještě velmi zajímavý.

80
    Madeira právě vstřelila branku!
    EDDER FARÍAS z ničeho nic snižuje z pohledu Madeiry na 1:2 a vrací svůj tým deset minut před koncem zpět do zápasu!! Edder Farías dostal krásnou kolmou přihrávku za obranu od střídajícího Buena a poté se řítil sám na bránu. Farías ve vyložené šanci nezaváhal a přesnou střelou obstřelil vybíhajícího Kieszeka.

Tomáš Reiner

Branky: 41. Bonatini, 75. Bruno César – 80. Farías

Karty:   45+1. Babanco (ETR) – 63. Joãozinho (UNM), 71. Gian (UNM)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 5:6.
    GD Estoril Praia: Kieszek – Anderson Luis, Yohan Tavares, Diego, Mano – Chaparro, Afonso Taira, Babanco (64. Esiti) – Bruno César (82. Luiz Phellype), Léo Bonatini, Gerso Fernandes (90. Sebaihi). (rozestavení 4-3-3)
    Náhradníci: Georgemy, Diakhite, Matheus, Dieguinho. Trenér: Fabiano Soares.

CF União Madeira: André – Paulinho, Paulo Monteiro, Diego Queiroz, Joãozinho – Soares, Gian (77. Bueno) – Amílton, Rúben Andrade (46. Miguel Fidalgo), Kisley (68. Breitner) – Farfas. (rozestavení 4-2-3-1)
    Náhradníci: Vega, Carlos Manuel, Shehu, Zarabi. Trenér: Norton de Matos.

Rozhodčí: Sérgio Sousa. Asistenti: Nuno Roque, Valter Pereira. Čtvrtý rozhodčí: Rui Rodrigues