Philadelphia – New Jersey 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:7 (kon.) | Carolina – Washington 4:3 (2:1 po s.n.)
NY Rangers – Boston 3:2 (kon.)
New York Rangers
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Boston Bruins
Čtvrtek 01.10.2015, 01:10 • Madison Square Garden, New York • Příprava NHL

59:40
    Ještě jedna komplikace pro Rangers v samotném závěru, Mats Zuccarello (NYR) poslal puk mimo hrací plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.

43:39
    Tohle hostům nevyšlo. Na ledě jich bylo o jednoho více než povolují pravidla a výsledkem jsou dvě minuty pro hráčskou lavici Bostonu.

34:00
    Randell a McIlrath dostávají za vzájemnou potyčku větší tresty, pokračovat se bude v plném počtu hráčů.

29:39
    Tyler Randell (BOS) oslabuje svůj tým menším trestem za nedovolené bránění, domácí mohou vyrovnat v početní převaze.

22:35
    Přesilovku si vyzkouší i hosté, za napadení je vyloučen Dylan McIlrath (NYR).

18:47
    Přesilová hra číslo jedna pro domácí Rangers. Zac Rinaldo (BOS) dostal menší trest za nedovolené bránění.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 37. McDonagh (Lindberg, Stalberg), 40. J. T. Miller (McDonagh), 46. Nash (Diaz, Klein) – 1. Connolly (Hayes, Spooner), 59. Connolly (Trotman, Spooner)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi "A", Mcllrath, Klein, Miller, Hayes, Glass, Brassard, Staal, Kreider, Stepan "A", Lindberg, Stalberg, Stoll, McDonagh "C", Diaz, Zuccarello, Nash, Etem.
    Boston Bruins: Gustavsson (Smith) – Irwin, McQuaid "A", Breen, Trotman, Cross, Miller – Hayes "A", Spooner, Connolly – Blidh, Kemppainen, Talbot "A" – Rinaldo, Sexton, Randell – DeFazio, Chochlačev, Ferlin.

Rozhodčí: O'Halloran, Nicholson – Cherrey, Kovachik

Diváci: 18006