Tampa – Dallas 3:2 (kon.) | Montreal – Ottawa 2:5 (kon.) | Minnesota – Buffalo 6:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 5:2 (kon.) | Winnipeg – Calgary 3:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:5 (kon.)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Blues udeřili v oslabení, čímž se značně přiblížili k výhře. KYLE BRODZIAK ujel sám na brankáře a přesnou střelou jej překonal. Asistence: Steve Ott, Robert Bortuzzo.
    26:29 Jori LEHTERA - 4:2

26:29
    Gól v oslabení! JORI LEHTERA přetavil přihrávku při přečíslení dva na jednoho v přesnou střelu do horní části branky. Brankář neměl moc šancí zasáhnout. Asistence: Jaden Schwartz.
    17:08 Kevin SHATTENKIRK - 3:2

17:08
    Netrvalo to dlouho a domácí využívají přesilovky! KEVIN SHATTENKIRK si připisuje přesilovkový gól. Asistence: Jaden Schwartz, Colton Parayko.
    09:32 Troy BROUWER - 2:2

09:32
    Domácí využívají přesilovku! TROY BROUWER dokázal dorazit touš za klečícího brankáře Chicaga a vyrovnává na 2:2. Asistence: Jori Lehtera, Colton Parayko.
    04:55 Brandon MASHINTER - 1:2

04:55
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Chicago za necelé 2 minuty otáčí vývoj zápasu! Hinostroza našel přihrávkou zpoza branky volného BRANDONA MASHINTERA, který nezaváhal. Asistence: Vincent Hinostroza, Viktor Tichonov.
    03:34 Dennis RASMUSSEN - 1:1

03:34
    Přesně čtrnáct vteřin si domácí udrželi vedení. DENNIS RASMUSEN vyrovnává na 1:1. Asistence: Ryan Hartman, David Rundblad.
    03:20 Dmitrij JAŠKIN - 1:0

03:20
    St. Louis otevírá skóre dnešního zápasu. DMITRIJ JAŠKIN si nabruslil do útočné třetiny a milimetrovou střelou propálil brankáře. Bez asistence.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 4. Jaškin, 10. Brouwer (Lehtera, Parayko), 18. Shattenkirk (Schwartz, Parayko), 27. Lehtera (Schwartz), 52. Brodziak (Ott, Bortuzzo) – 4. Rasmussen (Hartman, Rundblad), 5. Mashinter (Hinostroza, Tichonov)

St. Louis Blues: Allen (Copley) – Bouwmeester, Shattenkirk, Pietrangelo, Bortuzzo, Parayko, Edmundson – Ott, Lehtera, Fabbri, Rattie, Jaškin, Brodziak, Brouwer, Upshall, Backes, Reaves, Gomez
    Chicago Blackhawks: Darling (Leighton) – Rundblad, Daley, Pokka, Svedberg, Gustafsson, van Riemsdyk – Desjardins, Tichonov, Kruger, Bickell, Hartman, Baun, Hinstroza, Mashinter, Dano, Ross, Rasmussen, Teravainen