Mönchengladbach – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Hannover – W. Brémy 1:0 (kon.) | Hertha – Hamburg 3:0 (kon.)
Hoffenheim – Stuttgart 2:2 (kon.) | Ingolstadt – Frankfurt 2:0 (kon.)
FC Ingolstadt 04
2:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 03.10.2015, 15:30 • Audi-Sportpark • Německá Bundesliga • 8. kolo

Je dobojováno, FC Ingolstadt nakonec porazil Eintracht v poměru 2:0! Hosté sice měli jednoznačnou územní převahu, do velkých šancí se ale nedostávali a čtvrt hodiny před koncem přišel trest v podobě gólu Große. O šest minut později využil Hradeckého zaváhání střídající Lex a definitivně rozhodl o triumfu Die Schänzer. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (17:25:10)

90+3

90+2
    Aleksandar Ignjovski to zkusil z uctivé vzdálenosti, ale jeho dalekonosná rána postrádala přesnost.

90+2
    Domácí jen tak nazdařbůh odkopli míč až k Hradeckému, to jim ale pochopitelně bohatě stačí.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby rozhodčí trochu překvapivě nastavil další tři minuty.

90
    Už se rozběhla poslední minuta základní hrací doby, Die Schänzer v poklidu kombinují na vlastní polovině.

89
    Zambrano promáchl a k dalšímu nebezpečnému centru se dostal Stefan Lex, ale ani jeden z hráčů v červenočerném dresu se k hlavičce nedostal.

88
    Temperamentní lodivod Eintrachtu Armin Veh je očividně nasupený, hostujícího trenéra musel dokonce ukliňovat čtvrtý rozhodčí Jablonski.

87
    Po gólu Lexe se spíš nehraje než hraje, hra je po zcela zbytečném faulu Frankfurtských opět přerušena.

86
    Nic na tom nezměnila ani snaha Bastiana Oczipky, krajní bek Eintrachtu totiž nasměroval svůj centr do zámezí.

85
    Míč je v Özcanových rukavicích, rakouský gólman ve službách Ingolstadtu je blízko dalšímu vychytanému čistému kontu.
    84. Stefan LEX - 2:0

84
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    O vítězi je zřejmě definitivně rozhodnuto! Hradecky vyběhl proti nákopu Levelse příliš pozdě a u míče byl jako první STEFAN LEX, který pohodlně zakončil do odkryté frankfurtské svatyně!

82
    Blížíme se do finiše, do konce utkání už zbývá zhruba deset minut a Mathew Leckie se žene do dalšího protiútoku.

81
    Centr Stefana Lexe si cestu do šestnáctky nenašel, domácí však budou zahrávat rohový kop.

80
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Max Christiansen, přichází Alfredo Morales.

79
    Ingolstadské vstřelený gól očividně povzbudil. Hinterseer hledal rozběhnutého Leckieho, nicméně Hradecky byl u míče dříve.
    78. Pascal GROß - 1:0