Charleroi – Waregem 3:0 (kon.) | Leuven – Mouscron 1:1 (kon.) | Westerlo – Kortrijk 1:1 (kon.)
Sint-Truiden – Waasland-Beveren 1:3 (kon.)
Sint-Truiden VV
1:3 (0:2)
Waasland-Beveren
Sobota 03.10.2015, 20:30 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická Jupiler Pro League • 10. kolo

Je konec! Sint-Truiden nezvládl domácí utkání s KV Red Star Waasland, a prohrál v poměru 1:3!

První poločas v Sint-Truiden nabídl zajímavou podívanou! Hostující celek se dostal do vedení již v jedenácté minutě, když se ve vápně po rohovém kopu dostal ke střele Deni Milosevic, a mířil přesně! Své vedení Waasladn navýšil ve 33. minutě, když opět po rohu skóroval Zinho Gano, který si našel ve vápně své místo pro zakončení!

Ve druhém poločase byl jednoznačně aktivnější domácí celek, který se pokoušel snížit! To se povedlo až v 84. minutě, kdy se po chybě obrany dostal k míči Rob Schoofs, a dopravil míč do sítě! O vítězství Waaslandu však rozhodl minutu před koncem Olivier Myny!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou! (22:50:34)

90+4

90+2
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Myny, přichází Hugo Sousa.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    V samotném závěru dostává žlutou kartu japonský záložník Ono za tvrdý zákrok v souboji s Langilem.
    89. Olivier MYNY - 1:3

89
    Waasland právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Domácí v závěru riskovali, avšak zapoměli na obranu, a inkasovali! Do vápna se nejdříve hnal Langil, který napálil pouze tyč! Následně se však k dorážce dostal OLIVIER MYNY, který dostal míč do sítě!

87
    Domácí se v posledních minutách ženou za vyrovnání, nicméně hostující celek pracuje v obraně velmi dobře!

86
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Milosevic, přichází M´Bila.
    84. Rob SCHOOFS - 1:2

84
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    Sint-Truiden sedm minut před koncem základní hrací doby snižuje na rozdíl jedné branky! Hostující obrana nedokázal odkopnout míč z hranice vápna, a k němu se dostal ROB SCHOOFS, který poslal míč přesně k tyči!

82
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Zinsha Gano, přichází Nabab.

80
    Tentokrát na pravé straně chyboval domácí Schoofs, který daroval míč Jonathanu Buatuovi. Angolský útočník tak míří vpřed, a ušetří další cenné vteřiny!

79
    Ve středu hřiště byl tentokrát faulovaný Edmilson Junior, kterého poslal k zemi Langil. Z následné standardní situace se však nedokázal prosadit Schils, který mířil vysoko nad!

76
    Domácí celek je i nadále aktivní, nicméně Waasland i nadále skvěle brání svůj dvoubrankový náskok!
    74. Branka Sint-Truidenu nemohla být uznána

74
    Sint-Truiden dosáhl branky, ta však nemůže být uznána kvůli ofsajdu jednoho z domácích hráčů!