Mladá Boleslav – Příbram | 4:0 (kon.) | | | Brno – Teplice | 0:4 (kon.) | | | Zlín – Jablonec | 2:2 (kon.) |
Pardubice – Znojmo | 1:1 (kon.) | | | Sokolov – Karviná | 1:1 (kon.) | | | Olomouc B – Vyšehrad | 0:0 (kon.) |
Táborsko – Opava | 2:2 (kon.) |
Crystal Palace – West Brom | 2:0 (kon.) | | | Norwich – Leicester | 1:2 (kon.) | | | Manchester City – Newcastle | 6:1 (kon.) |
Aston Villa – Stoke | 0:1 (kon.) | | | Bournemouth – Watford | 1:1 (kon.) | | | Sunderland – West Ham | 2:2 (kon.) |
Chelsea – Southampton | 1:3 (kon.) |
Sevilla – Barcelona | 2:1 (kon.) | | | Granada – La Coruňa | 1:1 (kon.) | | | Espanyol – Gijón | 1:2 (kon.) |
Las Palmas – Eibar | 0:2 (kon.) | | | Malaga – Real Sociedad | 3:1 (kon.) |
Mönchengladbach – Wolfsburg | 2:0 (kon.) | | | Hannover – W. Brémy | 1:0 (kon.) | | | Hertha – Hamburg | 3:0 (kon.) |
Hoffenheim – Stuttgart | 2:2 (kon.) | | | Ingolstadt – Frankfurt | 2:0 (kon.) |
Carpi FC – Turín | 2:1 (kon.) | | | Chievo – Hellas Verona | 1:1 (kon.) |
Lyon – Remeš | 1:0 (kon.) | | | Angers – Bastia | 1:0 (kon.) | | | Troyes – Guingamp | 0:1 (kon.) |
GFC Ajaccio – Toulouse | 2:2 (kon.) | | | Nice – Nantes | 2:2 (odl.) |
Skalica – Ružomberok | 0:1 (kon.) | | | Trnava – Myjava | 2:1 (kon.) | | | Žilina – Podbrezová | 1:3 (kon.) |
Trenčín – Michalovce | 2:0 (kon.) |
Vltavín – Tachov | 3:2 (kon.) | | | Písek – Domažlice | 3:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Benátky n/J | 2:0 (kon.) |
HFK Olomouc – Vítkovice | 0:3 (kon.) | | | Líšeň – Hlučín | 1:1 (kon.) | | | Mohelnice – Zlínsko | 0:0 (kon.) |
Vyškov – Slovácko B | 0:0 (kon.) | | | Kroměříž – Břeclav | 3:0 (kon.) |
Olomouc – Jihlava | 1:2 (kon.) | | | Jablonec – Příbram | 1:1 (kon.) | | | Slovácko – Teplice | 2:2 (kon.) |
Hr. Králové – Sparta | 1:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Ostrava – Bohemians 1905 | 2:3 (kon.) |
Plzeň – Zlín | 1:1 (kon.) | | | Brno – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) | | | Slavia – Opava | 2:1 (kon.) |
B. Bystrica – Nové Mesto n/V | 1:0 (kon.) | | | Šaľa – Nitra | 1:2 (kon.) | | | Teplička n. Váhom – FC Košice | 0:1 (kon.) |
Spiš. N. Ves – Prešov | 2:3 (kon.) | | | Haniska – Bardejov | 1:0 (kon.) | | | Poprad – MFK Zvolen | 1:2 (kon.) |
Heracles – Heerenveen | 2:0 (kon.) | | | Nijmegen – Den Haag | 4:1 (kon.) | | | Kerkrade – Cambuur | 1:1 (kon.) |
Willem II – Zwolle | 0:1 (kon.) | | | Excelsior – Utrecht | 1:0 (kon.) |
Charleroi – Waregem | 3:0 (kon.) | | | Leuven – Mouscron | 1:1 (kon.) | | | Westerlo – Kortrijk | 1:1 (kon.) |
Sint-Truiden – Waasland-Beveren | 1:3 (kon.) |
FC Ferreira – Nacional | 3:1 (kon.) | | | Tondela – Moreirense | 1:1 (kon.) | | | Coimbra – Marítimo | 1:0 (kon.) |
Rio Ave – Boavista | 1:0 (kon.) |
Grödig – Sturm Graz | 3:0 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Austria | 1:2 (kon.) | | | Wolfsberger – Ried | 1:1 (kon.) |
Mattersburg – Admira | 0:4 (kon.) |
Saransk – Spartak | 0:1 (kon.) | | | Zenit – Rostov | 3:0 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – Machačkala | 1:1 (kon.) |
Termalica – Górnik Ł. | 1:1 (kon.) | | | Korona – Podbeskidzie | 0:0 (kon.) | | | Piast Gliwice – Wisla Krakov | 1:0 (kon.) |
Duchcov – Postoloprty | 1:2 (kon.) |
konec
Korona Kielce
0:0
(0:0)
Podbeskidzie Bielsko Biała
90+3
|
Konec zápasu.
(19:51:22)
|
|
90+2
|
Střídání v týmu Podbeskidzie Bielsko Biała: ze hřiště odchází Mateusz Możdżeń, přichází Dariusz Kołodziej.
|
|
90+2
|
Žlutou kartu dostává Kōhei Kato (Podbeskidzie Bielsko Biała).
|
|
87. Łukasz Sierpina (KRN)
|
||
81
|
Střídání v týmu Podbeskidzie Bielsko Biała: ze hřiště odchází Jakub Kowalski, přichází Frank Adu Kwame.
|
|
81
|
Střídání v týmu Korona Kielce: ze hřiště odchází Airam Cabrera, přichází Nabil Aankour.
|
|
80. Michał Przybyła (KRN)
|
||
73
|
Střídání v týmu Korona Kielce: ze hřiště odchází Marcin Cebula, přichází Michał Przybyła.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
64
|
Střídání v týmu Korona Kielce: ze hřiště odchází Bartlomiej Radoslau Pawlowski, přichází Serhij Pyłypczuk.
|
|
61
|
Střídání v týmu Podbeskidzie Bielsko Biała: ze hřiště odchází Róbert Demjan, přichází Adam Deja.
|
|
54
|
Žlutou kartu dostává Kamil Sylwestrzak (Korona Kielce).
|
|
46
|
Začal druhý poločas.
|
|
45
|
První poločas skončil.
|
|
42. Marek Sokołowski (POD)
|
||
42
|
Žlutou kartu dostává Marek Sokołowski (Podbeskidzie Bielsko Biała).
|
|
41
|
Žlutou kartu dostává Vlastimir Jovanović (Korona Kielce).
|
|
34. Vlastimir Jovanović (KRN)
|
||
26. Łukasz Sierpina (KRN)
|
||
12. Airam Cabrera (KRN)
|
Branky:
Rozhodčí:
Główny: Krzysztof Jakubik
Asystenci: Tomasz Niemirowski, Adam Kupsik
Techniczny: Adam Kaźmierczak
Diváci: 5 404
Karty: 41. Jovanović (KRN), 54. Sylwestrzak (KRN) – 4. Kolčák (POD), 42. Sokołowski (POD), 90+2. Kato (POD)
Neproměněná penalta:
Korona Kielce:
Małkowski – Fertovs, Dejmek, Wilusz, Sylwestrzak (C) – Grzelak, Jovanović – Pawlowski (64. Pyłypczuk), Cebula (73. Przybyła), Sierpina – Cabrera (81. Aankour).
Náhradníci: Trela – Pyłypczuk, Trytko, Zając, Kiercz, Aankour, Przybyła.
Trenér:
Podbeskidzie Bielsko Biała: Zubas – Pazio, Kolčák, K. Nowak, Mójta – Sokołowski (C), Możdżeń (90+2. Kołodziej), Kato, Kowalski (81. Adu Kwame) – Szczepaniak – Demjan (61. Deja).
Náhradníci: Kaczmarek – Adu Kwame, Janič, Horoszkiewicz, Kołodziej, Deja, Hiszpański.
Trenér:
Náhradníci: Trela – Pyłypczuk, Trytko, Zając, Kiercz, Aankour, Przybyła.
Trenér:
Podbeskidzie Bielsko Biała: Zubas – Pazio, Kolčák, K. Nowak, Mójta – Sokołowski (C), Możdżeń (90+2. Kołodziej), Kato, Kowalski (81. Adu Kwame) – Szczepaniak – Demjan (61. Deja).
Náhradníci: Kaczmarek – Adu Kwame, Janič, Horoszkiewicz, Kołodziej, Deja, Hiszpański.
Trenér:
Rozhodčí:
Główny: Krzysztof Jakubik
Asystenci: Tomasz Niemirowski, Adam Kupsik
Techniczny: Adam Kaźmierczak
Diváci: 5 404