Olomouc – Jihlava 1:2 (kon.) | Jablonec – Příbram 1:1 (kon.) | Slovácko – Teplice 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Sparta 1:5 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 1:0 (kon.) | Ostrava – Bohemians 1905 2:3 (kon.)
Plzeň – Zlín 1:1 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Slavia – Opava 2:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (0:1)
FC Zlín
Sobota 03.10.2015, 14:00 • Luční • Celostátní liga staršího dorostu • 11. kolo

To je ode mě vše. Přeji hezký zbytek víkendu. (15:53:47)

Je za námi utkání mezi Plzní a Zlínem, které skončilo nerozhodně 1:1. Oba týmy si připisují do tabulky dorostenecké ligy bod. Viktoria byla v zápase lepším mužstvem. Zlín hrál klasického zanďoura poté, co si dal vlastní gól Krušina ve třetí minutě. Plzeň zaslouženě srovnala v 80. minutě po penaltě Matějky. Převahu měla i v závěru, ale na tři body to nakonec nestačilo.

90+1

90
    Viktoria tlačí. Roh pro Plzeň.

88
    Střela zpoza vápna. Havel trefil tyč. Dorážel Matějka, ale sudí gól neuznal pro postavení hráče v ofsajdu.

87
    Další roh pro Plzeň.

87
    Matějka je při chuti. Jeho nůžky ale vychytal Šiška.

85
    Roh pro Viktoriány

83
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A LUKÁŠ MATĚJKA penaltu nechytatelnou střelou proměňuje.

82
    Penalta je na světě po faulu na Končala.

80
    Vacovský dohrál, nahrazuje ho Havel.

79
    První střídání Zlína. Odešel Hellebrand, přišel Štěpánek.

78
    Zlín ubránil plzeňský roh.

74
    Odkop od branky.

72
    Debellisovi ruply nervy a dostává žlutou kartu.

69
    Končí Kopřiva, zahraje si Mudra.

68
    Zlínští se přiučili zřejmě od svých hokejových kolegů. Brání na vlastní polovině a do šance se nedostanou.