Charleroi – Waregem 3:0 (kon.) | Leuven – Mouscron 1:1 (kon.) | Westerlo – Kortrijk 1:1 (kon.)
Sint-Truiden – Waasland-Beveren 1:3 (kon.)
Sporting Charleroi
3:0 (0:0)
SV Zulte-Waregem
Sobota 03.10.2015, 18:00Belgická Jupiler Pro League • 10. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! (20:09:57)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 1:4.

Utkání je u konce! Domácí perfektně zvládli druhý poločas, a zaslouženě tak berou 3 body! Brankový účet dnešního utkání otevřel v 48. minutě po individuální akci Pollet, který zasekl míč na střed a poté zamířil přesně pod „víko“. Na rozdíl dvou branek zvýšil v 68. minutě Ndongala, který doklepl do branky vyraženou neproměněnou penaltu Perbeta. Na 3:0 přidal v 89. minutě Sağlık, který se trefil fantasticky z přímého kopu přes zeď do šibenice. Charleroi si připisuje důležité vítězství a posunuje se v tabulce směrem vzhůru.

90+3

90+2
    Obrovské šance na straně hostů! Nebezpečně pálil Kaya, jehož pokus dokázal vytáhnout Penneteau nad branku. V pokračující akci si na centr naběhl Leye, který překonal domácího brankáře, ovšem toho na brankového čáře zastoupil jeden z obránců a míč vykopl z brankové čáry!

90+1
    V úvodu nastavení pálil nebezpečně domácí Marcq, jehož pokus ztlumil hostující brankář v náručí.

90
    Budou se nastavovat 3 minuty!

90
    Hostující útočník Leye fauloval na útočné polovině a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
    89. Enes SAĞLIK - 3:0

89
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Fantasticky zahraný volný přímý kop přináší domácím tříbrankové vedení! Při rozehrávce nejrpve míč přeběhl Ndongala, který rozehrávku přenechal ENESI SAGLIKOVI, jež míč skvěle zakroutil přes zeď a vymetl pravou šibenici branky Waregemu – 3:0!

88
    A hned byl střídající Stevance faulován po individuální akci před vápnem a domácí čeká zajímavý volný přímý kop.

87
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Perbet, kterého nahrazuje Stevance.

86
    Rychlý brejk domácích táhl už z obranné poloviny obránce N'Ganga, který se po dlouhém sprintu pokusil přihrávkou vysunout Saglika, nicméně pas na domácího borce byl až moc dlouhý.

84
    Obdobnou akci předvedl Marcq, který směřoval znovu na Perbeta centr do vápna, nicméně tentokrát dobře zapracoval krajní obránce Baudry a míč odkopl do zámezí.

83
    Aktivní Ndongala se pokusil průnikovou přihrávkou vysunout rozběhnutého Perbeta, ovšem Diallo přihrávku přečetl a hlavou míč odvrátil mimo pokutové území.

81
    Po centru z pravé strany se do míče na hranici vápna opřel z voleje střídající Tainmont, který svou ránu poslal vysoko nad branku.

80
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Pollet, kterého nahrazuje Diandy.

79
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Lepoint, kterého nahrazuje de Ridder.