Schalke – Kolín nad Rýnem 0:3 (kon.) | Bayern – Dortmund 5:1 (kon.) | Leverkusen – Augsburg 1:1 (kon.)
FC Schalke 04
0:3 (0:1)
1. FC Kolín nad Rýnem
Neděle 04.10.2015, 15:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga • 8. kolo

Výsledek neodpovídá hře. Domácí byli ve druhé části za stavu 0:1 lepším týmem, jenže se nemohli prosadit. To Kolín ukázal lekci v produktivitě, když se ze dvou rychlých protiútouk dvakrát trefil a zvýšil tak stav na 3:0. Tento výsledek zůstal až do konce. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (17:19:11)

90+2

90+2
    Přichází ještě jedna žlutá, a to pro Meyera.

90+2
    Vše probíhá v obdobném tempu. Domácí jsou u kulatého nesmyslu, jenže nevědí kudy ho dostat blíže k brance Horna.

90
    Nastavují se dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Huntelaar číhal na vzdálenější tyči a dočkal se centru. Na míč ale nedosáhl a hosté jej bezpečně odkopli na protější stranu hřiště.

88
    Rozhodně je sympatické, že se hráči Schalke ani za rozhodujícího stavu nevzdávají a chtějí vstřelit alespoň čestnou branku.

87
    Na pár minut si zahraje Howedes, který vystřídá odstupujícího Saného. Ten odehrál velmi dobré utkání.

86
    Fanoušci Schalke hromadně opouští tribuny. Pravidlo "Hrdí když se vítězí, věrní, když se nedaří" evidentně pro ně příliš neznamená.
    84. Simon ZOLLER - 0:3

84
    Köln právě vstřelil branku!
    Tohle už je debakl, ale přišlo to, co se dalo očekávat. Domácí se nestihli stáhnout a i ve dvou proti pěti se Kolín dokázal prosadit. Vogt předložil míč na SIMONA ZOLLERA, který se prosazuje minutu poté, co přišel na hřiště!

84
    Ba naopak. Pro hosty se otvírá hodně prostoru z protiútoků, protože domácí musí riskovat a nechávají svá vrátka do obrany hodně pootevřená.

83
    Poslední střídání hostujícího týmu obstará Risse, jenž do hry vpustí Zollera.

82
    V této chvíli už to bude mít Schalke nesmírně složité. Do kone zápasu zbývá něco málo před deset minut a nevypadá to, že by Kolín v aktivitě zpomalil.
    80. Yannik GERHARDT - 0:2

80
    O vítězi je pravděpodobně rozhodnuto. Vogt odvedl výbornou práci, když i v pádu dokázal usměrnit přihrávku na YANNIKA GERHARDTA. Ten zmátl obranu domácích tím, že si přehodil balón z jedné nohy na druhou a následnou milimetrově přesně mířenou střelou usměrnil balón po zemi k pravé tyči.

80
    Popré se žlutí také na straně domácích. Geis ostře zajel pod nohy Gerhardta a karetnímu trestu se tak nevyhne.

79
    Jenže domácí na nic nečekají. Velmi rychle se dostali k vápnu Kolína, kde momentálně kombinují.

78
    V závěru zápasu přichází na hřiště Hojbjerg, který nahradí právě odstupujícího Neustädtera.