Slovan Bratislava U21 – Senec 3:0 (kon.) | Trnava B – Sereď 2:0 (kon.) | Pohronie – Žilina B 0:3 (kon.)
Dunajská Lužná – Borčice 0:2 (kon.) | Lok. Košice – R. Sobota 3:2 (kon.) | Dolný Kubín – L. Mikuláš 0:1 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
0:1 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Neděle 04.10.2015, 15:00MONACObet liga

Zápas sa skončil tensým triumfom Liptákov. Ten zabezpečil gólom v 78. minúte ich kapitán Martin Kubena. (18:08:26)

90+4

90+2
    Zápas sa chýli ku koncu, nervóznejší domáci ešte inkasujú žltú kartu. Potrestaným hráčom je Ľuboslav Laura.

90
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Peter Jasenovský, prichádza Peter Lehotský.

88
    Tesne pred koncom zápasu získal Liptovský Mikuláš aj svoj šiesty roh v tomto zápase.

85
    Rozhodca musel vytiahnuť žltú kartu a potrestať ňou Jána Mizeráka z hosťujúceho tímu.

83
    Liptovský Mikuláš vybojoval už svoj piaty rohový kop v tomto zápase.

79
    Liptovský Mikuláš zahrával ďalší rohový kop, ale tentokrát sme po ňom gól nezaznamenali.

78
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Liptáci dokázali rohový kop zúžitkovať a ujímajú sa vedenia 1:0! Do štatistík sa ako úspešný strelec zapísal MARTIN KUBENA.

78
    Liptovský Mikuláš bude zahrávať rohový kop.

70
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Michal Kreva, prichádza Ivan Lišivka.

70
    Dolný Kubín pokoril hranicu piatich rohových kopov, no hosťujúci gólman Bréda ostáva stále neprekonaný!

67
    Domáci futbalisti zahrávali už svoj štvrtý rohový kop v tomto zápase, no opäť sa im ho nepodarilo využiť. Na severe Slovenska na presný zásah stále iba čakáme.

59
    Dolný Kubín mal k dipsozícii dva rohové kopy v rade, ale využiť ich nedokázal. Stav sa stále nemení.

55
    Po desiatich minútach hry v druhom polčase zahrávali rohový kop domáci futbalisti, ale využiť ho nedokázali. Na rohy je to aktuálne vyrovnané (2:2).

52
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Siradji Sani, prichádza Viktor Miklós.

46
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Martin Čučka, prichádza Milan Ferenčík.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas je minulosťou. Nevideli sme v ňom ani jeden presný zásah, takže skóre je stále nerozhodné.