Monaco – Rennes 1:1 (kon.) | Lorient – Bordeaux 3:2 (kon.) | Caen – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
PSG – Marseille 2:1 (kon.)
SM Caen
1:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 04.10.2015, 17:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

Je dobojováno, Caen nakonec udolal mírně favorizované Saint-Étienne těsně 1:0. O výhře modročervených rozhodl po hodině hry dorážkou do poloodkryté Ruffierovy svatyně Andy Delort. Hosté si v závěru vytvořili velký tlak a několik šancí, ale ani jednu z nich – včetně té Rouxovy, jenž přestřelil prázdnou branku – využít nedokázali. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (18:51:10)

90+4

90+3
    Už se rozběhla poslední minuta nastavení, zelenobílí budou nyní vhazovat z pravé strany. To je poslední šance na vyrovnání!

90+2
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Saïdi Ntibazonkiza.

90+1
    Exekuce se ujal Damien Da Silva, jehož pokus o několik metrů přestřelil Ruffierovu svatyni. Následovat bude odkop od hotující svatyně.

90+1
    To už známe i délku nastavení – tři minuty!

90
    Teď se však budou muset bránit, Ruffier zahrál rukou mimo pokutové území, dostal žlutou kartu a domácí budou zahrávat přímý kop ze skvělé pozice!

89
    Do konce základní hrací doby už zbývají jen necelé dvě minuty, hosté si v posledních minutách vytvořili místy až drtivý tlak.

88
    Vercoutre po kontaktu s vlastním spoluhráčem upadl, hra je přerušena.

87
    Do konce strhujícího duelu už zbývá jen zhruba pět minut, nepřesný centr Jonathana Brisona skončil v zámezí a následovat bude odkop od Vercoutreovy svatyně.

86
    Vyběhnuvší Ruffier byl u míče dříve než dotírající Andy Delort, Saint-Étienneští zakládají další protiútok.

85
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Hervé Bazile.
    84. Střídající Noel Roux pohrdl prázdnou domácí svatyní!

84
    Nolan Roux měl na kopačce vyrovnání, jenže jeho pokus vnějším nártem mířil nad odkrytou Ruffierovu svatyni!

82
    Střídající Roux zkusil štěstí pokusem z poměrně nevýhodného úhlu, s nímž si Rémy Vercoutre s přehledem poradil.

81
    Už mohlo být vymalováno, takhle nás stále čeká dramatický závěr. Zmůžou se zelenobílí na vyrovnání?

80
    Přízemní centr Hamoumy domácí defenzíva odvrátila a do obrovské šance se dostal Andy Delort, jenž ale tváří v tvář vyběhnuvšímu Ruffierovi hostujícího gólmana překonat nedokázal!

79
    Saint-Étienneští však musejí přidat, chtějí-li dnes pomýšlet na bodový zisk. Už na vstřelení gólu mají jen něco přes deset minut!

78
    Jeden z hostujících obránců zblokoval prudký projektil Delorta z hranice pokutového území, čímž tak výrazně usnadnil práci brankáři Ruffierovi.