Malaga – Real Sociedad 3:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Betis 0:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Valencia 3:1 (kon.)
Levante – Villarreal 1:0 (kon.) | Atlético – Real Madrid 1:1 (kon.)
Levante UD
1:0 (0:0)
Villarreal CF
Neděle 04.10.2015, 18:15 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španělská LaLiga • 7. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám hezký zbytek nedělního večera. (20:13:04)

Je dobojováno! Levante z pozice posledního týmu tabulky porazilo lídra celé soutěže výsledkem 1:0 a zaznamenal svou první výhru v ligové sezoně. Hosté jsou naopak poprvé poraženi, ale přesto zůstává Žlutá ponorka v čele Primera División. Villarreal v dnešním zápase nepředvedl vůbec nic a minimálně za snahu si Levante dnes tři body rozhodně zaslouží.

90+4

90+4
    Ghilas měl obrovskou šanci při rychlém protiútoku, při němž proti němu Aréola vyběhl mimo svou šestnáctku, jenže domácí útočník se včas neodhodlal ke střele.

90+3
    Vysoký míč do domácí šestnáctky končí v rukavicích brankáře Rubéna.

90+2
    Rubén bude odkopávat od brány a do konce zápasu už zbývá pouhá jedna minuta.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Mari má nějaké zdravotní potíže a nyní odešel za postranní čáru.

88
    Hosté se teď snaží tlačit do útoku, ale Triguerova přízemní střela teď mířila jen přímo doprostřed brány, kde stál připravený Rubén.

87
    Žlutou kartu dostává Víctor Ruiz (Villarreal CF).

86
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Deyverson, přichází Víctor Casadesús.

85
    Žlutou kartu dostává José Mari (Levante UD).
    Žlutou kartu dostává Roberto Soldado (Villarreal CF).
    83. DEYVERSON - 1:0

83
    Levante právě vstřelilo branku!
    Levante je blízko nečekané výhře! Sedm minut před koncem posílá Ghilas výborný centr do vápna, kde se DEYVERSON dostal před bránícího hráče a z voleje poslal nekompromisní střelou míč za záda hostujícího gólmana. Asistence: Nabil Ghilas.

80
    Domácí teď předvedli pěknou akci na jeden dotek, ale finální přihrávka před bránu byla vystižena obranou Villarrealu.

79
    Ve druhé půli stále marně vyhlížíme první vážnější šanci. Levante má optickou převahu, ale není příliš nebezpečné.

76
    Rohový kop měli nyní k dispozici domácí, ale centr Jeffersona Lermy odvrátila obrana Žluté ponorky.

74
    K centrovanému míči se dostal Soldado, jehož slabá hlavička sice vůbec nebyla nebezpečná, ale v 74. znamenala důležitý záznam do statistik, jelikož byla první střelou Villarrealu.