Znojmo – Lublaň 7:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
7:2 (1:1, 0:1, 6:0)
HK SŽ Olimpija Lublaň
Neděle 04.10.2015, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League • 8. kolo

59:10
    Csamango (ZNO) vyloučen za podražení.

51:59
    Hebar (OLJ) vyloučen za sekání, další přesilovka Orlů.

51:03
    Hosté přestávají stíhat. Chaput (OLJ) dostává dvě minuty za držení.

39:30
    Za vyhození kotouče mimo led je vyloučen Tavželj (OLJ).

36:51
    Další přísné vyloučení, tentokrát na domácí straně. Bača (ZNO) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

31:11
    Cvetek (OLJ) vyloučen za podražení. Velmi přísné vyloučení hostujícího beka, který prakticky jen Bartošovi padl do střely a znojemský útočník přes něj přepadl.

28:05
    Podešva (ZNO) podle mínění rozhodčích fauloval, dvě minuty za nedovolené bránění.

20:59
    První přesilovku si zahraje i Lublaň. Kousalík (ZNO) vyloučen za držení.

19:06
    Ropret (OLJ) dostává za faul v útočném pásmu dvě minuty za hákování.

01:52
    Druhá formace Znojma zavezla puk do útočného pásma a vynutila si faul. Selan (OLJ) vysekl Šedivému hůl z ruky a pyká dvě minuty za nedovolené bránění.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 20. Štach (Pucher), 41. Bartoš (Yellow Horn, Lattner), 45. Číp, 48. Podešva (Číp, Tomas), 51. Šedivý (Yellow Horn), 52. Šedivý (Bartoš), 55. Číp (Bořuta) – 15. Chaput (Pem, Koblar), 30. Hebar (Mušič, Koblar)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Štach, Biro, Stehlík, Kousalík, Bořuta, Bača, Nemčík – Tomas, Pucher, Fiala – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Lattner, Podešva, Novák – Špaček, Šeda, Číp – Csamango.
    HK SŽ Olimpija Lublaň: Roy (51. Trelc) – Tavželj, Planko, Reinthaler, Logar, Selan, Groznik, Cvetek, Scholz – Hebar, Mušič, Sotlar – Pešut, Kaspitz, Ropret – Pem, Chaput, Koblar – Hadžič, Kalan, Hočevar.

Rozhodčí: Kincses, Piragić – Nagy, Zgonc