FC Dolany
2:1 (0:0)
TJ Sokol Velké Losiny
Neděle 04.10.2015, 15:30 • Dolany • Krajský přebor

Domácí předčili hosty hlavně v důrazu, vyhrávali osobní souboje a z toho pramenily brejky, které dokázali využít k druhému gólu. Domácí vyhráli a připravili hostům první porážku v sezoně. (17:33:31)

90+1

88
    Velké Losiny právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JAN MIČUNDA penaltu bezpečně proměnil – 2:1.

87
    Žlutou kartu dostává Čapek (FC Dolany).

87
    ... penalta pro hosty po faulu na Mičundu.

84
    Dolany právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MICHAL ČAPEK. Ztráta míče uprostřed hřiště, následný brejk proměnil obstřelem brankáře o tyč branky hostí – 2:0.

77
    Střídání v týmu FC Dolany: ze hřiště odchází Volf, přichází Hegr.

77
    Střídání v týmu Sokol Lázně Velké Losiny: ze hřiště odchází Linet, přichází Mičunda.

71
    Střídání v týmu FC Dolany: ze hřiště odchází Lasovský, přichází Čapek.

67
    Hlavička Lineta (VLO) končí tečovaná jen těsně mimo.

64
    Střídání v týmu Sokol Lázně Velké Losiny: ze hřiště odchází Macek, přichází Nýdecký.

58
    Losiny po inkasování zvýšily tempo, ale zatím jen náznaky šancí výsledkem.

55
    Žlutou kartu dostává Macek (Sokol Lázně Velké Losiny).

52
    Autorem branky je TOMÁŠ VRÁNA. Po jednom ze série domácích rohů se odražený míč dostal před vápno k Vránovi a ten nádhernou bombou o břevno posílá domácí do vedení – 1:0.

46

Zápas jako na houpačce, prvních 10 minut zajímavých, potom hluchá pasáž mezi 10. – 25. minutou, poté zase několik šancí na obou stranách. Losiny jsou o něco málo lepší, domácí ale měli několik zajímavých akcí. Remíza je zatím odpovídající průběhu.

45+1

45
    Střela Lineta, sice pohotová, ale jeho "levou" nohou, tedy pravou, končí daleko mimo.