Vsetín – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Kobra 4:6 (kon.)
Sokolov – Tábor 1:7 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 7:3 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 8:4 (kon.)
Písek – Klatovy 6:7 (kon.) | Jindř. Hradec – Havlíčkův Brod 1:2 (po pr.) | Nový Jičín – Opava 6:5 (po pr.)
SHK Hodonín – Mor. Budějovice 4:5 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (kon.) | SK Karviná – Kopřivnice 3:1 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:2 (1:0 po s.n.) | Kolín – Nymburk 4:2 (kon.)
HC Technika Brno
4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Středa 07.10.2015, 18:00 • Hokejová hala dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 8. kolo

59:02
    Ještě to bude zajímavé, Petr Jurča (TEC) vyloučen za faul kolenem.

53:36
    Velice emotivní závěr. Odpískán útočící hráč v brankovišti a Břeclav dala domácím útočníkům co proto. Vylučuje se nakonec na obou stranách za šarvátky, navíc Břeclav jakožto původce dostává trest navíc. Patrik Brzobohatý 2 + 2 (TEC) minuty za hrubost, podobně pak Lukáš Nováček (BRE), který však dostává 2+ 2 +2. Břeclav jde do tří.

51:58
    Nyní zůstává u mantinelu ležet Michal Brzobohatý po zákroku Jan Lašáka (BRE). Ten si odpyká dvě plus dvě minuty, trest za něj odsedí Flora.

44:07
    Vaculín se z trestné lavice vrhl do útoku a vybojoval faul. Za podražení je vyloučen Pavel Strýček (TEC) a oba týmy si tak okamžitě obracejí role.

41:55
    Richard Vaculín (BRE) si jde odsedět dvouminutový trest za sekání a posílá svůj tým do čtyř.

35:06
    Pro Brno další nepříjemnost. Ondřej Stehlík (TEC) se nestihl na ledě ani zahřát a již míří do tepla kabiny. Doslova likvidačním faulem kolenem totiž dost možná překazil zápas Radku Zháňalovi a vyfasoval tak pětiminutový trest plus trest do konce utkání. Trest odpyká Polesný, Brno hraje do konce třetiny v oslabení.

32:34
    Za hákování vyloučen domácí Ondřej Stehlík (TEC), který se již podruhé v zápase posadí do boxu k trestoměřičům.

24:58
    Jeho bratr Patrick Brzobohatý (TEC) si nyní odsedí dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

20:00
    V samém závěru je ještě vyloučen Lukáš Nováček (BRE) a borci se sovou na hrudi vstoupí do další třetiny dvojnásobnou přesilovkou.

19:24
    Navíc je vyloučen na dvě minuty střelec první branky Hynek Grunwald (BRE) a pokud Brňané zbývající půlminutku nevyužijí, přenesou si část do další třetiny.

16:55
    Petr Jurča (TEC) obírá svůj tým o přesilovku a po chvíli bude následovat dokonce oslabení. Za podražení protihráče si jde sednout za katr.

15:18
    Za vražení na hrazení vyloučen hostující Dominik Směřička (BRE) a tentokrát si výhodu jednoho muže v poli vyzkouší domácí.

11:42
    Hostům je však po chvíli nabídnuta šance stav srovnat. Na dvě minuty totiž na trestnou lavici putuje brněnský Ondřej Stehlík (TEC).

03:15
    První vyloučení dnešního zápasu, za sekání je vyloučen Jiří Čtvrtníček (TEC) a Břeclav má možnost otevřít skóre.

Dominik Turan

Branky a nahrávky: 6. Kadlec (Habrovec), 11. Jurča (Benýšek, Habrovec), 21. Havíř (Jurča, Habrovec), 54. Havíř (Habrovec) – 4. Grunwald (Miklík, Červenka), 18. Nováček (Svoboda), 35. Grunwald (Vachutka)

HC Technika Brno: Novák (Jekel) – Habrovec (C), Strýček, Navrátil, Koukal, Šidák, Sedlák, Havíř (A)– Boček, Jurča, Brzobohatý P., Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek (A), Heža, Kadlec, Brzobohatý M., Polesný, Crhák. Trenér: Roman Kaňkovský.
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Gerža (Šurý) – Miklík (A), Kupčík, Vlček, Směřička, Haman, Svoboda, Zítka – Červenka (C), Vaculín, Vachutka, Tobola, Zháňal (A), Grünwald, Uhlík, Nováček, Flora, Průdek, Lašák, Buhaj. Trenér: Michal Konečný.

Rozhodčí: Kopeček – Polák, Rampír