Řisuty – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.) | Nymburk – Jablonec n/N 4:3 (kon.) | Vrchlabí – Žďár n/S 4:3 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 2:3 (po pr.) | Břeclav – SK Karviná 1:0 (2:1 po s.n.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 4:5 (po pr.)
Mor. Budějovice – Vsetín 2:6 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 4:3 (3:2 po s.n.) | Klatovy – Jindř. Hradec 9:2 (kon.)
Bílina – Pelhřimov 5:6 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Písek 4:3 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:3 (kon.)
Tábor – Kolín 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 11:3 (kon.)

57:16
    Řisuty budou mít pravděpodobně jednu z posledních šancí na vyrovnání. Odpykat trest na dvě minuty si jde Třetina.

56:56
    V přesilové hře si nedovoleně počínal Slavíček a bude potrestán na dvě minuty za hákování.

54:09
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Opět Řisuty snižují na rozdíl jedné branky. TOBIÁŠ SLAVÍČEK prostřelil brankáře Nováka a připsal si svou dnešní druhou branku. Asistence: Kužel, Dostál

52:15

51:15
    Domácí hokejisté jsou již ve čtyřech a budou se dále bránit.

50:27
    Řisuty budou hrát jen ve třech. Další potrestaným hráčem je Kužel na dvě minuty za hákování.

49:15
    Vyloučen je Babický na dvě minuty za vysokou hůl.

47:28

45:28
    Vyloučen je hostující brankář Novák na dvě minuty, ty si za něj odpyká Přidat.

43:04
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je to zase o dvě branky. IGOR LOGINOVSKIJ potvrzuje vedení svého celku. Asistence Kondratěv, Vlasov

40:27

40:01

40:00

38:27
    Domácí hráči budou mít možnost srovnat, jelikož budou hrát přesilovou hru. Na dvě minuty jde ven Kolda.

38:02
    A už je to jen o branku. Znovu se prosazuje ŠIMON NÁPRSTEK po přihrávce Sladkého. Asistence: Sladký.

36:06
    Řisuty se nevzdávají a snižují na rozdíl dvou branek. ŠIMON NÁPRSTEK přesnou ranou překonal Nováka. Bez asistence.

Pavel Šmárik

Branky a nahrávky: 5. Slavíček (Janeček), 36. Šilhavý (Záleský, Brém), 37. Náprstek, 39. Náprstek (Sladký), 55. Slavíček (Kužel, Dostál) – 3. Vala (Hlídek), 29. Kozlík (Chlubna), 30. Endál (Přidat), 35. Chlubna (Kuchta, Kozlík), 36. Kuchta, 44. Loginovskij (Kondratěv, Vlasov)

HC Řisuty: Ilašenko (Škubal) – Kašák, Sedláček, Babický, Bílek, Dostál, Raclavský, Kužel – Kos, Záleský, Krpata, Náprstek, Fortelka, Slavíček, Brém, Arnošt, Sladký, Veselý, Kalla, Janeček, Butor, Čurda, Šilhavý
    BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Zvolánek) – Duben, Kolda, Kořínek, Loginovskij, Medl, Pecen Vala, Cejpek, Endál, Havel, Hlídek, Hubert, Chlubna, Kondratěv, Kozlík, Kraučuk, Kuchta, Ludvík, Přidat, Třetina, Vlasov, Jelínek