Omsk – Novokuzněck 1:4 (kon.) | Barys – Novosibirsk 3:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Chabarovsk 2:0 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Vladivostok 3:0 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavl 0:3 (kon.) | Spartak Moskva – Soči 4:3 (kon.)
Barys Nur-Sultan
3:6 (3:2, 0:2, 0:2)
HC Sibir Novosibirsk
Sobota 10.10.2015, 13:30 • Kazachstán Arena, Astana (kapacita 4070 míst) • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (16:01:04)

Československá stopa v dnešním utkání:

JÁN LACO (AST) – 24 úspěšných zásahů, 5 inkasovaný gólů, úspěšnost zásahů 82,8%

ALEXANDER SALÁK (NOV) – 25 úspěšných zásahů, 3 inkasované góly, úspěšnost zásahů 89,3%

Největší čas na ledě: Dallman 23:58 – Alexejev 24:19

Branky a nahrávky: 8. Krasnoslobodcev (Žailauov, Litviněnko), 10. Bochenski (Dawes), 15. St. Pierre (Dallman, Dawes) – 5. Ullström (Vorošilo), 7. Sannikov (Šumakov, Alexejev), 33. Kopejkin (Gubin), 34. Šumakov (Alexejev, Gimajev), 52. Ullström (Ridderwall), 59. Gubin. Rozhodčí: Bělov, Oskirko – Koršak, Černyšev. Diváci: 3890.

Novosibirsk dnes na góly v divokém utkání dokázal přestřílet Astanu a bere z dnešního utkání další tři body do tabulky. První třetinu sice Barys dokázal vyhrát 3:2, poté už dokázala obrana Sibiru v čele se Salákem v brance domácí hráče eliminovat.

Za domácí se prosadili postupně Krasnoslobodcev, Bochenski a St. Pierre, dvě asistence si připsal Nigel Dawes. V hostujícím dresu se dvakrát prosadil David Ullström, další branky přidali Sannikov, Kopejkin, Šumakov a do prázdné branky Gubin.

59:52
    Alexander Salák ještě v úplném závěru zápasu likviduje ránu Mika Lundina od modré čáry.

59:43
    Bobrov je na ledě, Novosibirsk dohraje zápas v plném počtu.

59:13
    Kotouč se ocitl v ochranné síti za Salákovou brankou, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:46
    Domácí ještě sice pokračují v přesilové hře, na jejich zaujetí už je ovšem znát, že by se nejradši už viděli v kabině.
    Oleg GUBIN - 3:6

58:15
    Sibir právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Bochenski neudržel v útočném pásmu kotouč, hosté jeli na prázdnou branku v přečíslení dvou proti jednomu. OLEG GUBIN vzal celou situaci na sebe a ze středního pásma prázdnou klec trefuje! Bez asistence.

57:43
    Ján Laco už zůstává na střídačce, domácí tak budou hrát ještě zesílenou přesilovou hru 6 na 4!

57:43
    Domácí budou mít v závěru ještě další příležitost v podobě přesilové hry, za hákování je vyloučen Viktor Bobrov.

57:09
    Střela Romana Savčenka od pravého mantinelu končí sražená v ochranné síti, vhazovat se bude po Salákově levé ruce.

56:37
    Ellerby opět nepřesně rozehrál a píská se zakázané uvolnění domácích.

56:04
    Ridderwall skáče zpátky na led, Novosibirsk hraje v plném počtu.

55:30
    Salák v absolutním klidu kryje ránu Keatona Ellerbyho od modré čáry.

55:00
    Hosté se poprvé při oslabení osvobozují, do konce třetí třetiny zbývá přesně pět minut, do konce přesilovky domácích něco málo přes minutu.