New Jersey – Winnipeg 1:3 (kon.) | Columbus – NY Rangers 2:4 (kon.) | NY Islanders – Chicago 2:3 (po pr.)
Detroit – Toronto 4:0 (kon.) | Los Angeles – Arizona 1:4 (kon.) | Buffalo – Tampa 1:4 (kon.)
New Jersey Devils
1:3 (0:0, 1:3, 0:0)
Winnipeg Jets
Sobota 10.10.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany to bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc! (03:44:54)

Československá stopa v utkání:
    Jiří Tlustý (NJD) 1+0, 2 střely, čas na ledě 15:15

Střely: 21:30 (4:12, 7:11, 10:7)

1. Blake Wheeler (WPG) 1+1
    2. Andrew Ladd (WPG) 1+1
    3. Jiří Tlustý (NJD) 1+0

Je tu konec! Winnipeg vyhrál i své druhé utkání v sezoně, když porazil New Jersey na jeho vlastním ledě!

První třetina utkání ani jeden gól nepřinesla. Úvodní branka padla ve 22. minutě a postaral se o ní hostující Mark Scheifele. Na 2:0 zvyšoval v průběhu 24. minuty Blake Wheeler. Šanci pro New Jersey vykřesal ve 33. minutě svou premiérovou trefou Jiří Tlustý, nicméně definitivní tečku za zápasem udělal ve 37. minutě Andrew Ladd. Jets tak vítězí 3:1.

59:47
    Little vyhodil puk přes všechny čáry a sudí odpískali icing, ačkoliv hosté hrají přesilovou hru. Jedná se tak o chybu rozhodčích, kteří se hned omlouvají.

59:39
    Dustin Byfuglien (WPG) ještě usedá na trestnou a je tu jiskřička naděje pro New Jersey, které si hned bere oddechový čas.

59:39
    Ofsajd v podání hráčů New Jersey Devils.

59:29
    Burmistrov získal puk při napadání a místo střely raději pošetřil další vteřiny.

59:16
    Stafford nyní dostal puk do obranného pásma Devils tak šikovně, že z toho není ani icing.

59:00
    Začala poslední minuta a domácí si nemohou vytvořit velký tlak.

58:26
    Tvrdá rána Johna Moorea šla vedle branky.

58:20
    Před napadající dvojicí Cammalleri – Tlustý raději Michael Hutchinson podržel puk.

58:00
    Troubův prudký pas nemohl Ladd zpracovat, takže z toho nic nebylo.

57:26
    Cory Schneider míří z branky, domácí to zkusí v šesti!

57:00
    Devils se nemohou dostat do útočného pásma a vytvořit si útočný tlak.

56:16
    Mark Scheifele se před brankou po pasu od Ehlerse dostal ke kotouči, jenž předal Perreaultovi. Ten byl tak před Corym Schneiderem naprosto nehlídaný, puk ale poslal jen do něj!

55:50
    Dustin Byfuglien opět prokázal své velké útočné choutky a obtáčel se okolo braky Ďáblů, k zakončení nedošlo.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 33. Tlustý (Cammalleri, Stempniak) – 22. Scheifele (Ehlers, Perreault), 24. Wheeler (Ladd, Myers), 37. Ladd (Perreault, Wheeler)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene, Severson, Schlemko, Moore, Merrill – Stempniak, Zajac, Cammalleri – Palmieri, Josefson, Henrique – Tlustý, Kalinin, Boucher – Tootoo, Gionta, Ruutu
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Chiarot, Myers, Enström, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Ehlers, Scheifele, Perrault – Stafford, Lowry, Burmistrov – Petan, Copp, Thorburn

Rozhodčí: Furlatt, Kimmerly – Gibbs, Sericolo

Diváci: 14 579