Řisuty – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.) | Nymburk – Jablonec n/N 4:3 (kon.) | Vrchlabí – Žďár n/S 4:3 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 2:3 (po pr.) | Břeclav – SK Karviná 1:0 (2:1 po s.n.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 4:5 (po pr.)
Mor. Budějovice – Vsetín 2:6 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 4:3 (3:2 po s.n.) | Klatovy – Jindř. Hradec 9:2 (kon.)
Bílina – Pelhřimov 5:6 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Písek 4:3 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:3 (kon.)
Tábor – Kolín 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 11:3 (kon.)
NED Hockey Nymburk
4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 10.10.2015, 17:002. liga skupina Západ • 8. kolo

Děkuji za sledování přenosu, užijte si dnešní večer a zase za týden nashledanou. (19:25:24)

A máme tu konec utkání. Domácí tým byl v první třetině lepším týmem, kde vedl o tři branky, ale hostům se podařilo ve druhé třetině snížit stav na rozdíl jediné branky. Poslední třetina byla vyrovnaná, a nic dramatického už se nestalo. Nymburk tedy podruhé za sebou na domácím ledu utkání vyhrává a posune se výše v tabulce.

59:45
    Zakázané uvolnění hostujícího celku, bude se vhazovat v útočném pásmu domácích.

58:30
    Další pokus hostů kryje pod svým tělem Brázdil.

58:00
    Hrají se poslední 2 minuty základní hrací doby.

56:40
    Hosté se začínají přibližovat k brance Brázdila, ale ten zatím svůj tým drží nad hladinou.

55:16

54:53
    Knesl střílí od modré čáry, ale pohotový gólman střelu kryje.

54:01
    Domácí se pokouší ohrozit Stejskalovu branku, zatím bez úspěchu.

53:16
    Hosté podle hlavního rozhodčího hráli v 6, což je proti pravidlům a domácí si zahrají přesilovou hru.

51:11
    Nepřesné rozehrávky teď doprovází oba týmy.

48:37
    Střelu z pravé strany vyráží Stejskal.

47:25
    Vlci právě vstřelili branku!
    Hosté snižují, když asi pátou dorážkou dává dnes druhý gól LUKÁŠ TONDR. Asistence: Kamil Bříška, Jan Šulc.

47:09
    A puk se opět nachází v lapačce domácího brankáře.

46:08
    Velkou šanci hostů kryje nadvakrát Brázdil.

Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

45:39
    Branka domácích opět změnila hru, domácí jsou teď aktivnějším týmem.

43:24
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Důležitou branku střílí domácí útočník JAN STEHLÍK střelou do protipohybu Stejskala. Asistence: Martin Šimek.

Jan Raška

Branky a nahrávky: 1. Šimek (Loučka), 9. Barbora (Rittig), 14. Eis (Bičiště, Kříž), 44. Stehlík (Šimek) – 17. Tondr, 34. Bříška (Tondr), 48. Tondr (Bříška, Šulc)

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek)– Kříž, Bičiště, Loučka, Knesl, Rittig, Saňa, Suda, Košař – Eis, Šimek, Protivný, Kuzďas, Král (C), Stehlík, Barbora, Smejkal, Jindra, Jebavý, Brzák
    Trenér: P. Bičiště

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl (C), Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Šír – Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Homolka, Peřina, Mulač, Brokeš, Žďárský
    Trenér: J. Kubsch

Rozhodčí: D. Jechoutek – R. Špringl, J. Pechánek