Boston – Montreal 2:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:5 (1:2 po s.n.) | Washington – New Jersey 5:3 (kon.)
Nashville – Edmonton 2:0 (kon.) | Carolina – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Philadelphia 7:1 (kon.)
NY Rangers – Columbus 5:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 3:2 (kon.) | Chicago – NY Islanders 4:1 (kon.)
Colorado – Dallas 6:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:3 (po pr.) | Arizona – Pittsburgh 2:1 (kon.)
San Jose – Anaheim 2:0 (kon.)
New York Rangers
5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
Columbus Blue Jackets
Neděle 11.10.2015, 01:20 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:04:37)

Československá stopa v utkání:
    Čeští, ani slovenští hokejisté do utkání nezasáhli.

Utkání sledovalo 18 006 diváků.

Utkání je u konce a Madison Square Garden aplauduje domácím hokejistům. New York Rangers porazili ve výborném utkání Columbus Blue Jackets 5:2. Ve třetí třetině jsme viděli tři góly, ten první dali domácí, když hned v úvodu propálil McElhinneyho Stepan. Pak konečně přišly chvíle i pro hosty, když Johansen a Jenner dostali hrozivé skóre do alespoň o něco lepší podoby. Na víc to ale nestačilo. New York tak pokračuje v perfektním vstupu do sezóny a po třech zápasech má plný počet bodů. Columbus je naopak stále na nule.

59:28
    Domácí se ještě jednou vydali do brejku, Lindberg si zprava najel na střed a z mezikruží vyslal nepříjemnou ránu na McElhinneyho. Ten chytil.

58:35
    Johansen se sice zvládl uvolnit a přihrát před branku, tam ale stál pouze Girardi a ten zvládl celou akci pohlídat.

58:00
    Jsou tu poslední dvě minuty třetí třetiny a s největší pravděpodobností i zápasu.

56:38
    Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Lundqvista.

56:08
    Domácí tým je v plném počtu.

55:55
    Dubinsky zvládl protlačit přihrávku kolem tyčky na Johnsona, jenže ten nevystřelil dostatečně rychle a Lundqvist se zvládl přemístit. Tohle byla velice slušná šance na další snížení.

55:03
    Už to vypadalo, že domácí čtveřice bude rozebrána a na Lundqvista zamíří další střela, hosté to ale překombinovali a prakticky sami se zbavili pásma.

54:08
    Columbus bude navíc pokračovat v přesilové hře, neboť dvě minuty za nesportovní chování vyfasoval Ryan McDonagh.
    Boone JENNER - 5:2

54:08
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovku a snižují na 5:2. Savardovu střelu sice Lundqvist vyrazil, jenže clonící BOONE JENNER dokázal doslova propasírovat puk pod jeho betonem. Ten se zastavil několik centimetrů za brankovou čárou. Asistence: David Savard.

53:23
    New York ale téměř okamžitě po buly vyhazuje přes všechny čáry.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 2. Lindberg (Hayes), 6. Lindberg (Miller, Stalberg), 6. Moore (Stoll, Yandle), 40. Brassard (Boyle, Yandle), 42. Stepan (Kreider, Stalberg) – 45. Johansen (Tjutin, Foligno), 55. Jenner (Savard)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh (C), Boyle, Staal, Klein, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Hayes, Stepan, Kreider – Stalberg, Lindberg, Miller – Glass, Stoll, Moore. Trenér: Alain Vigneault.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (41. McElhinney) – Savard, Murray, Johnson, Tjutin, Prout, Connauton – Foligno (C), Johansen, Saad – Bourque, Dubinsky, Jenner – Atkinson, Karlsson, Hartnell – Boll, Campbell, Calvert. Trenér: Todd Richards.

Rozhodčí: Furlatt, Jackson – Driscoll, McElman

Diváci: 18 006