Znojmo – Fehérvár 6:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
6:2 (1:0, 3:2, 2:0)
Fehérvár AV19
Neděle 11.10.2015, 18:15 • Zimní stadion města Znojma • Erste Bank Young Stars League • 11. kolo

Ode mě je to dnes vše. Přeji příjemný zbytek večera a někdy zase na shledanou. (20:21:35)

Znojemští Orli dokázali porazit maďarský Fehérvár vysoko 6:2. První třetina sice nabídla pouze jednu branku, ovšem ve zbývajících dvou částech zápasu se potvrdila kvalita domácího celku, a tak si Jihomoravané připisují další tři body do tabulky juniorské EBYSL.

59:29
    Zápas se už jenom dohrává. Ani jeden z celků se netlačí do útoku.

58:43
    Vyloučen Imre (FEH) – 2 minuty za nedovolené bránění.

58:02

57:55
    Hosté se usadili před Paclem, avšak žádné větší nebezpečí z toho nebylo.

56:02
    Vyloučen Jeřábek (ZNO) – 2 minuty za podražení.

55:40
    Hráči maďarského Fehérváru se snaží ještě něco vymyslet. Znojemští hokejisté se však koncentrují na obranu a nepouští je před svoji svatyni.

54:29
    Znojmo si vyžádalo oddechový čas.

53:39
    Orlům se přesilovka nepovedla. Hosté již hrají v plném počtu.

52:36
    Puk se ocitl na střídačce Fehérváru.

51:39
    Bude se znovu vylučovat. Na trestnou lavici podruhé v této třetině usedá Erdei (FEH). Obdržel dvě minuty za sekání.

51:00
    Ani jeden z týmů se nedokáže usadit na delší dobu v útočném pásmu. Hraje se tedy převážně ve středu.

49:01
    Varga uháněl úplně sám na Pacla, zkoušel puk zamést mezi nohy, ovšem znojemský brankář zaklapl betony včas!

45:45
    Tomáš Račický dnes hraje velice dobře. Krásnou přihrávkou našel volného Berana. Tomu naneštěstí pro domácí kotouč odskočil.

43:04
    Orli právě vstřelili branku!
    Hosté jsou zralí na ručník. Další akce – další branka. MICHAL MUSIL proklouzl mezi třemi bránícími hráči a zavezl puk až za Borse. Asistence: Tomáš Račický, Jiří Svatuška.

42:53
    Orli proklouzli do útočného pásma a hned z toho byl malér. Napřáhl totiž MICHAL MANDÁT a jeho rána skončila až za zády Borse. Asistence: Filip Jeřábek.

42:25
    Beran přihrál na rozjetého Zajíce. Ten si srovnal puk a ujížděl ze strany na Borse. Nakonec ho však zradila střela.

Marcela Procházková

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 4. Lander (Švanda, Salát), 25. Beran (Mandát, Račický), 36. Kruckovyč (Račický), 40. Svatuška (Musil), 43. Mandát (Jeřábek), 44. Musil (Račický, Svatuška) – 26. Varga (Szakacsi), 39. Szakacsi

HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Svoboda) – Švanda, Mandát, Nahodil, Kruckovyč, Šťáva, Kiss – Salát, Lander, Jeřábek – Hačecký, Musil, Svatuška – Beran, Zajíc, Račický – Niederhafner, Slegl, Jambor.
    Fehérvár AV19: Bors G. (Gadacsi) – Antal, Bors A., Takacs, Szabo, Imre, Baranyai, Sandor – Szasz, Balogh, Vizi – Toth, Erdei, Kiss – Szakacsi, Pracser, Varga – Rokaly, Horvath, Kovacs.