Olomouc – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 2:1 (1:0 po s.n.)
Zlín – Liberec 1:3 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 2:4 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 16.10.2015, 17:20 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 11. kolo

Vítkovická série pokračuje, Ostravané mají momentálně na svém kontě čtyři výhry za sebou. Naopak Hanáci svou sérii neprodloužili, ta se zastavila na sedmi výhrách.

Já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek dne. (20:37:45)

Lukáš KOVÁŘ - 2:3

61:27
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Olomoucká série výher právě končí! Obránce LUKÁŠ KOVÁŘ nahodil puk na Konrádovu klec a k radosti početné skupinky hostujících fanoušků puk skončil až v sítí. Asistence: Patrik Zdráhal.

60:52
    Kucsera se svým pokusem z mezikruží nebyl úspěšný.

60:41
    Roman Szturc byl v postavení mimo hru, Laš ho ale stejně od tvrdého hitu neušetřil.

60:01

Mora se zásluhou Jana Knotka dostala v 57. minutě do vedení, jenže trefa Olesze poslala vyrovnané utkání do prodloužení. Poznáme vítěze už v nastavení nebo dojde na samostatné nájezdy?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43
    Miroslav Holec dostal parádní nahrávku zpoza branky od Mikúše, Kantor se ale dokázal přesunout a puk vytěsnit svou maskou.

59:01
    Probíhá poslední minuta utkání, podaří se ještě některému z celků vstřelit branku, nebo vítěze po základní hrací době znát nebudeme?

58:37
    Řípova rána z levého kruh nebyla pro Kantora příliš nebezpečná.
    Rostislav OLESZ - 2:2

57:40
    Vítkovice bleskově vyrovnávají! Hned po buly se k puku dostal ROSTISLAV OLESZ, který dokázal propasírovat kotouč až za Konrádova záda. Bez asistence.

57:35
    Komplikace pro Olomouc. Na trestnou lavici usedá Tomáš Valenta (OLO) za nebezpečnou hru vysokou holí.

57:29
    Vítkovice musí dohánět jednobrankovou ztrátu. Je jasné, že teď všechny své síly vrhnou do útoku.
    Jan KNOTEK - 2:1

David Jahoda

Branky a nahrávky: 5. Vyrůbalík (Kafka), 57. Knotek (Skrbek, Vyrůbalík) – 38. Balán (Burger, Zdráhal), 58. Olesz, 62. Kovář (Zdráhal)

HC Olomouc: Konrád (Vošvrda) – Vyrůbalík (C), Skrbek, Jaroměřský, Valenta, Ondrušek, Staněk, Rašner – Laš, Knotek, Kafka – Mikúš, Zeman, Holec – Vodný, Řípa, Eberle – Jergl, Herman, Kucharczyk.
    HC Vítkovice Ridera: Kantor (Dolejš) – Čerešňák, Kudělka, Sloboda, Štencel, Kovář, Pastor – Olesz, Strapáč, Szturc – Němec, Kolouch, Kucsera – Zdráhal, Balán, Burger (C) – Vandas, Húževka, Káňa.

Rozhodčí: Hribik, Lacina – Bryška, Polonyi