Chabarovsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 1:4 (kon.) | Novokuzněck – N.Novgorod 3:4 (po pr.)
Novosibirsk – Minsk 2:3 (po pr.) | Dynamo Moskva – Omsk 2:1 (po pr.) | Viťaz – Barys 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Slovan – Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.) | Záhřeb – Jekatěrinburg 2:3 (po pr.)
Dynamo Moskva
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Avangard Omsk
Sobota 17.10.2015, 16:00 • VTB Ice Palace • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli a s konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 10 318 diváků se s Vámi loučím. Příjemný sobotní večer! (18:19:52)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V ZÁPASE

Dominik Furch do utkání nezasáhl
    Michal Kempný 0+0, 3 střely, čas na ledě 26:14
    Vladimír Sobotka 1+0, 4 střely, čas na ledě 20:23

Poměrně pohledné utkání mezi Dinamem Moskva a Avngardem Omsk je tedy u konce a dva body za vítězství v prodloužení si připisují domácí. Ti se ve 26. minutě sice dostali do vedení, ale ještě ve druhé třetině se Omsku podařilo vyrovnat a po bezbrankové třetí třetině zápas dospěl do prodloužení. V tom měli domácí k dispozici přesilovou hru, kterou v čase 64:01 využil Dmitrij Višněvskij, jenž rozhodl o výhře svého celku.

64:01 Dmitrij VIŠNĚVSKIJ - 2:1

64:01
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Domácí využívají přesilovou hru čtyř proti třem a je rozhodnuto! Cvetkov ze strany posunul kotouč před brankoviště, kde sice nejprve DMITRIJ VIŠNĚVSKIJ promáchl, ale poté již procpal kotouč přes výstroj Kostina do sítě. Asistence: Maxim Cvetkov

62:34
    Denis Kostin dokázal zareagovat na nebezpečnou teč Karsumse a drží kotouč. Přesilová hra tak zatím zůstává nevyužita a utkání pokračuje.

62:10
    Dinamo se zatím dostalo k pouze jednomu střeleckému pokusu. Ten Pestuško poslal jen do betonu Kostina.

61:35
    Domácí trenér Vitolinš cítí šanci a vybírá si oddechový čas.

61:35
    Jurij Alexandrov (OMS) se vrhl pod nohy jednoho z domácích, který si chystal kotouč na střelu a je na dvě minuty vyloučen za podražení.

61:20
    Po poněkud rozkoukávací úvodní minutě prodloužení se Dinamo usazuje v útočném pásmu a snaží se najít skulinu v obraně soupeře.

60:41
    Naprosto totožná situace na druhé straně. Oba týmy střídají.

60:18
    Sobotka u mantinelu nevybojoval kotouč a domácí tak zastavují útočnou snahu Avangardu hned v zárodku.

60:01

Třetí třetina nám branku i přes několik slibných šancí nenabídla a za chvíli tak začne pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48
    Puk je na hokejce Kempného a navíc až ve středním pásmu. Budeme svědky prodloužení!

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 26. Pilipenko (Filatov, Těreščenko), 65. Višněvskij (Cvetkov) – 33. Sobotka (Širokov, Alexandrov)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Višněvskij, Nikulin, Hietanen, Robinson, Osipov, Solovjov, Korjagin – Kokarev, Gorovikov, Pestuško – Cvetkov, Karsums, Galimov – Volko, Babenko, Brjuvkin – Filatov, Těreščenko, Tarasov – Pilipenko
    Avangard Omsk: Kostin (Furch) – Ahnelov, Kuljaš, Kempný, Alexandrov, Valentěnko, Lekomcev, Dervuk – Popov, Pěrežogin, Zubov – Širokov, Sobotka, Paršin – Lemťugov, Petrov, Černikov – Gluchov, Michejev, Fiščenko – Semjonov

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Alexej Bělov – Dmitrij Sivov, Sergej Šeljanin

Diváci: 10.318