Spartak – Lok. Moskva 1:2 (kon.) | Samara – Groznyj 0:2 (kon.) | Machačkala – FK Krasnodar 2:2 (kon.)
FK Spartak Moskva
1:2 (0:1)
FK Lokomotiv Moskva
Neděle 18.10.2015, 12:30 • Otkritie Arena, Moskva. • Ruská Premier Liga • 12. kolo

Rozhodčí Fedotov ukončil dnešní utkání za stavu 1:2. Druhý poločas jasně patřil hostům, kteří se už v 9. minutě dostali do vedení, trefil se Kolomejcev, dále byli aktivnější a vytvořili si další šance. Spartak svůj výkon do druhého poločasu výrazně zlepšil, ale i tak inkasoval hned na začátku druhé půle gól, o který se zasloužil ve 49. minutě Niasse. Nicméně pak se do šancí dostával už i domácí tým, ale gólman Guilherme byl až do 77. minuty nepřekonatelný. Vytoužený gól vstřelil v 77. minutě Bocchetti a domácí tým získal naději na lepší výsledek, ale ten se neurodil. Hosté si zápas pohlídali a radují se z tříbodového zisku. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:32:42)
    Lokomotiv slaví výhru v derby a připisuje si 3 body.

90+4
    90+2. Rebrov a jeho velké zaváhání.

90+2
    Gólman Rebrov si teď pořádně zavařil, ale svoji chybu dokázal napravit. Před branku se vznášel načechraný centr a Rebrov chtěl vyboxovat míč do bezpečí, ale to se mu vůbec nepodařilo, a do šance se tak dostal jeden z hostů. Nicméně Rebrov si připsal úspěšný zákrok a svoji velkou chybu napravil.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

89
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Alan Kasajev, přichází Maxim Grigorjev.

89
    Samedov v šanci, ale jeho střela byla pouze nepřesným pokusem.

87
    Lokomotiv Moskva zahrával rohový kop, ale ze standardní situace svého soupeře potrápit nedokázal.

86
    Samedov byl dalším hráčem, který viděl žlutý kartónek.

85
    Özbiliz se prezentoval jedovatou ránou, ale obrana byla pozorná a tuto střelu skvěle zablokovala.
    83. Popov to myslel dobře, ale Guilherme byl proti.

83
    Do pokutového území přilétl nadýchaný centr, ke kterému se chytře dostal Popov, jenž v těžkém postavení dokázal vystřelit, ale gólman Guilherme si opět počínal zkušeně.

81
    Gólman Guilherme se dopustil prohřešku a obdržel žlutý kartónek.

79
    Žlutou kartu za řeči vyfasoval také Michalik.

79
    Popov se provinil proti pravidlům a byl potrestán žlutou kartou.
    77. Salvatore BOCCHETTI - 1:2

77
    Spartak právě vstřelil branku!
    Domácí tým rozehrál rohový kop nakrátko a poté Özbiliz ze své kopačky vyslal nadýchaný centr na malé vápno, kde se k míči dostal SALVATORE BOCCHETTI, jenž parádní střelou z první nedal Guilhermeovi šanci.