Real Madrid – Levante 3:0 (kon.) | Eibar – Sevilla 1:1 (kon.) | Barcelona – Rayo Vallecano 5:2 (kon.)
Valencia – Malaga 3:0 (kon.) | Real Betis – Espanyol 1:3 (kon.)
Real Betis
1:3 (0:1)
Espanyol Barcelona
Sobota 17.10.2015, 22:05 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Španělská LaLiga • 8. kolo

MUŽ ZÁPASU

Mužem zápasu nemůžeme zvolit nikoho jiného než Marca Asensia, který přihrál na všechny tři góly Espanyolu a odehrál fantastické utkání. (00:06:37)

Espanyol ukončil sérii dvou ligových porážek v řadě a na hřišti Betisu po zdánlivě hladké výhře vybojoval cenné tři body. Hosty nasměroval již ve čtvrté minutě za vítězstvím Enzo Roco a vedení Espanyolu krátce po přestávce navýšil Felipe Caicedo. Za necelých pět minut už vedli hosté o tři branky, když se prosadil kapitán Vincenzo Rennella. V prvním poločase byli na straně domácího týmu blízko vstřelení gólu Joaguín a Rúben Castro, branky se však nedočkali. Real Betis nakonec vsítil alespoň čestný gól, když se minutu před koncem prosadil střídající Vincenzo Rennella. Konečný výsledek. Real Betis 1 Espanyol Barcelona 3.

90+3

90+3
    Běží poslední minuta utkání, v němž už se zřejmě nic nestane.

90+2
    Jeden z hráčů Realu Betis se v šestnáctce prodral do zakončení, to však bylo zbytečné. Hlavní rozhodčí domácím odpískal útočný faul.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Joaguín pokračoval v útočné akci a z ostrého úhlu málem vstřelil gól, vzrušení ale bylo zbytečné, protože již předtím rozhodčí pískal faul.
    89. Vincenzo RENNELLA - 1:3

89
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Střídající VINCENZO RENNELLA se skvěle zorientoval v pokutovém území Espanyolu Barcelona a z blízkosti poté uklidil míč přesně k levé tyči! Real Betis se tedy dnes alespoň toho jednoho čestného gólu dočkal.

88
    „Real Betis je klubem mého srdce a hodně mi během mé kariéry pomohl,“ prohlásil Salva Sevilla.

87
    Na hřiště vyběhl Salva Sevilla, který se dočkal velkého přijetí od domácích fanoušků, kteří mu ve stoje zatleskali.

86
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Víctor Sánchez, přichází Salva Sevilla.

85
    Do konce utkání zbývá něco málo přes šest minut plus nastavení a nevypadá to, že by se dnešní utkání ještě mělo zdramatizovat.

84
    Hra se v dnešním zápase přelévala ze strany na stranu, zejména tedy v prvním poločase.

83
    Oba týmy během dnešního zápasu naběhaly téměř 100 km, respektive Real Betis téměř sto a Espanyol Barcelona něco málo přes sto.

82
    Real Betis vybojoval další standardní situaci, tentokrát se ovšem do zakončení nedostal.

81
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Javi López.

80
    Francisco Varela rozehrál standardní situaci a na vzdálenější pravé tyči našel skvělým centrem Heika Westermanna, ten hlavičkoval přesně, ale Pau López si s jeho pokusem hravě poradil!

Tomáš Reiner

Branky: 89. Rennella – 4. Roco (Asensio), 51. F. Caicedo (Asensio), 55. V. Sánchez (Asensio)

Karty:   54. D. Ceballos (RBE), 58. Portillo (RBE) – 20. H. Pérez (ESB), 30. Arbilla (ESB), 61. F. Caicedo (ESB), 70. V. Sánchez (ESB)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 10:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 18:21.
    Real Betis: Adán – Piccini, Bruno González, Westermann, Varela – N'Diaye, Petros (54. van Wolfswinkel) – Joaquín (C), Portillo (69. Rennella), Cejudo (46. D. Ceballos) – Rubén Castro.
    Náhradníci: D. Giménez – Molinero, Rennella, van Wolfswinkel, D. Ceballos, Digard, Pezzella.

Espanyol Barcelona: Pau López – Arbilla, Álvaro González, Roco, Fuentes – V. Sánchez (C) (86. Sevilla), Cañas – H. Pérez (71. Montañés), Asensio (81. Javi López), V. Álvarez – F. Caicedo.
    Náhradníci: Bardi – Sevilla, Burgui, Montañés, Javi López, Raíllo, Sylla.

Rozhodčí: Ricardo De Burgos. Asistenti: C. García, De Francisco. Čtvrtý rozhodčí: B. Villa

Diváci: 31652